Повне ігнорування вимог чинного законодавства

Dennis Ostapenko 18 июня 2022, 0:35
Зранку прийшло повідомлення, шо державний виконавець наклав арешт на мій рахунок в Райфі.Ну ок, наявність штрафів мені відома — але на дебетовій картці виявися мінусовий баланс, аж -1276 грн.
Я звернувся на гарячу лінію, з посиланням на розпорядження КМУ від 02.03.2022 № 198-р, в якій чітко визначено, що банки з метою забезпечення життєдіяльності населення в умовах воєнного стану дозволити фізичним особам здійснювати видаткові операції з рахунків, на які накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, без урахування такого арешту за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом щодо такої особи не перевищує 100000 (сто тисяч) гривень.
Через годину мені перетелефонували і відповіли, що про розпорядження знають, але виконувати не будуть! Причин чому не навели…
Мені не важко змінити банк, хоча картка дійсно не погана була…але так зухвало ігнорувати законодавство в важкий для країни стан …
Скарга в КМУ вже подана, позов до суду готується, а тут просто нехай спільнота знає своїх «хероїв», які допомагають жити краще ((
Райффайзен Банк
18 июня 2022, 9:12
Доброго дня!
Дякуємо Вам за очікування відповіді.
Банк сумлінно дотримується чинного законодавства, тому для можливості аналізу ситуації та надання коментарів написали Вам у приватні повідомлення.
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 18 июня 2022, 10:07
Доброго дня! Ситуація була вирішена за зверненням до Інформаційного центру Банку. Оператор виконав необхідні дії для розлокування рахунку. Зокрема, поточний стан рахунку ми описали додатково Вам у приватних повідомленнях.
Приносимо вибачення за створені незручності.
З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
18 июня 2022, 10:07
Полезный комментарий
Приносимо вибачення за створені незручності.
З повагою та турботою,
Dennis Ostapenko
Dennis Ostapenko
18 июня 2022, 10:36
Дійсно,стан рахунку відновлено!проблема вирішена,про фактичне скасування арешту питання не ставилось,так як держ.виконавець діяв законно,про наявність виконавчих проваджень мені відомо,проблема була виключно в ігноруванні розпорядження КМУ,виданого на підставі згаданих у тексті відповіді статей законодавства про воєнний стан!
дякую за розуміння підтримці,яка працює на сайті Мінфіну…підтримка на 521 та в чаті нездатна вирішувати елементарні обгрунтовані проблеми!
Ans
Ans
14 июля 2022, 0:57
Этот вопрос должен решиться если есть постановление

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Повне ігнорування вимог чинного законодавства