Допомога в період війни

gordienko201085 31 мая 2022, 11:25
Добрий день, сьогодні звернулася до контакт центру з проханням допомогти їх клієнтам, які знаходяться на окупованій території в м.Куп'янськ (без зв’язку, заробітних плат і пенсій майже три місяці), допомогти в вирішенні питання можливе було тільки дзвінком через вайбер, я намагалися 10 разів пояснити, що люди виїджають за сотні кілометрів, звісно заплатно, щоб впіймати інтернет, бо мобільного зв’язку по всьому району не має. Відповідь була одна, в нас не має технічної можливості подзвонити на вайбер. Шановні зараз війна в країні і гадаю, що можливо було взяти особистий телефон спеціалісту і набрати того клієнта і допомогти йому, в мене не має слів від такого відношення.
Райффайзен Банк
31 мая 2022, 11:32
Доброго дня!
Нам прикро, що ми не змогли у повній мірі задовольнити Ваші очікування від отримання сервісу, проте ми завжди готові допомогти у вирішенні навіть найскладніших питань наших клієнтів.
Дійно, зв'язок через Viber із Банком непередбачений, але можливий за запитом у Чаті додатку «Райф Онлайн» або за зверненням за номером 0443541434 через сервіс «Skype».
Також, отримати консультацію можливо за номером:0-800-500-500.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

31 мая 2022, 12:12
Якщо змогли встановити Viber,
то зможете встановити і додаток
«Райф Онлайн» або Skype.