Банк- шахрай

46272722364 26 мая 2022, 23:24
21.05.2022 зняла гроші в банкоматі за кордоном.Пере цим перевірила курс — все влаштувало.Сума вийшла більша десь біля 4 % — як я розумію комісія. 26.05.2022 виявила що на карті зникли гроші.Банк нарахував ще відсотки і плюс змінив суми проведених 21.05.2022 транзакцій на більші.
Райффайзен Банк
27 мая 2022, 11:43
Доброго дня, перепрошуємо за тривале очікування відповіді.
Коли Ви розраховуєтесь карткою або знімаєте готівку в іншій валюті, спочатку знімається орієнтована сума, після того, як банк обслуговування надсилає запит на остаточне списання – сума списується фактично, вона може бути більшою або меншою, в залежності від курсу на дату фактичного списання.
Також за умовами тарифного плану була присутня комісія за зняття готівки за кордоном в розмірі 1.5%+ 40 грн.
Якщо наразі у Вас є від'ємний залишок — то Вам потрібно поповнити рахунок, щоб уникнути нарахування 38% на суму заборгованості.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

27 мая 2022, 12:14
По перше: нарахувалось 2 комісії на одну операцію в сумі до 4% на четвертий день після самої операції. По друге: В додатку один курс для карткових рахунків в реальності інший на сайті — це для того щоб запутати та ошукати клієнта? По третє: Відповідь працівника банку в додатку «що курс коригується на на дату фактичного списання на протязі восьми днів». Тобто через вісім днів курс стане 100 я повинна буду віддати банку квартиру. Привіт із 90х.Небезпечно мати справу з такими шахраями.Раніше я думала за Райф — це і ім'я і престиж, а виходить зовсім протилежне. Така сама операція, а Монобанк пройшла без проблем по курсу зазначеному в додатку + 2% комісії.