Допомога 6500 грн

Max2022 16 мая 2022, 10:46
Зарегистрировался епидтримка на получение помощи еще 23.03.22. Помощь до сих пор не пришла сегодня 16.05.22, уже прошло 55 дней, Райффайзен банк думаю тут не причем, вина полностью лежит на министерстве экономики и министерстве финансов, которые задерживают выплату. А ведь 02.05.22 правительство выделило дополнительно 1,882 миллиарда гривен. И где выплата?
Райффайзен Банк
16 мая 2022, 10:47
Доброго дня!
Ми розуміємо, що ці кошти не були б для Вас зайвими, тим паче у такий складний час. Проте хочемо звернути Вашу увагу, що дані виплати надаються Міністерством Економіки, а не самим Банком. Наразі дійсно, такі ситуації можуть траплятися у зв'язку з тим, що Міністерству не вистачило фінансування. Зараз це питання знаходиться на розгляді, потрібно очікувати, подібних звернень наразі дуже багато, але до Банку кошти не надходили.
Банк зараховує кошти день в день, не пізніше наступного дня після отримання коштів, якщо кошти надійшли в операційний час Банку.
Напишіть нам Ваш ідентифікаційний код в особисті повідомлення — перевіримо по Вашим рахункам інформацію.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

16 мая 2022, 12:40
Попробуйте обратиться туда,
где собственно регистрировали
заявку на выплаты…
Банки только открывают спецсчета,
а такие заявки не регистрируют…