Лохотрон від Авалю

rvrromgmailcom rvrromgmailcom rvrromgmailcom 4 апреля 2022, 17:42
22 лютого мною було оформлено кешбек картку «2 кешбека». У банку зустріли як рідного. Пообіцяли, що протягом 57 днів (пільговий період) ніяких процентів нараховуватись не буде. В авалівському додатку на віртуальній картці, щоб я не сумнівався стоїть дата — 20.04 — кінець пільгового періоду, до якого потрібно повернути кредит. Яке ж було моє здивування, коли прийшло повідомлення, що пільговий період уже виявляється минув і я вже використовую кошти поза пільговим періодом на які вже нараховуються драконівські проценти!
Коли я звернувся в банк, працівники теж не могли зразу зрозуміти у чому справа і довго розбирались. А потім виявилось, що картка «2 кешбеки» передбачає і кілька пільгових періоди, про які в процесі оформлення карти навіть мова не йшла)))))) Тобто кілька пільгових періодів (після закінчення яких потрібно поверунти кошти) в середині загального періоду в 57 днів.!))))) Причому працівники мені повчально заявили, що вказано «до 57 днів», тобто може бути і менше (які претензії, дядя?). Таким чином я вже сплачую проценти по «безпроцентні» картці, коли ще «пільговий період» не минув.
Громадяни, будьте пильні і оминайте цих аферистів десятою дорогою.
В процесі користування будь-якими їхніми кредитними ресурсами вас очікує багато неочікуваних сюрпризів.
В період воєнних дій є багато повідомлень про кредитні канікули від різних банків, а такий підхід- це чисте мародерство!
Райффайзен Банк
4 апреля 2022, 22:28
Доброго вечора!
Приносимо вибачення за тривалість надання відповіді. Прохання, написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код для перевірки. Дякуємо.
З повагою та турботою,
@RaifHelp