Райфайзен, банк який блокує та краде кошти українців

Олександр Скакун 29 марта 2022, 21:48
Користувався карткою банку більше двох років (картка 4149****6761). Останні зарахування були 20/02. Останній раз знімав кошти 23/02. Частину коштів залишив на карті, хоча мав можливість зняти всі кошти, але дослухався до поради НБУ, що проблем з картами не буде при розрахунку. І ось з подивом при розрахунку десь 15/03, що моя карта та рахунок заблоковано. При цьому ні попередження ані дзвінком, ані в додатку, ані на пошту не отримав. Після 4 днів телефонування на гарячу лінію, нарешті отримав відповідь, що мені потрібно підійти у відділення та надати пояснення по операціях по карті і більше варіантів не має. Хочу сказати, що сам з Херсону, який є окупований і в якому не працюють відділення банку!!! Який цинізм мають працівники РБА, щоб таке казати!!! Тобто вони дають варіанти, які навіть неможливо реалізувати. Але я виіхав з Херсону, тож мав можливість прийти до банку в іншому місті. Після півгодини спілкування з працівником, виявилося, що вона не в курсі, що з моєю карткою та не може сказати нічого!!! Прийшлося знову телефонувати на гарячу лінію і тільки потім, після того як прийшов начальник відділення мені пояснили, що я повинен надати якісь роздруковані документи, які підтверджують зарахування коштів на мій рахунок. Тобто у військовий час, при тому, що мій город окупований рашей, а я переїхав з мінімум речей та телефоном — я маю десь найти документи, та ще й роздрукувати іх!!! Я надав пояснення, що операції з зарахування є продаж моїх особистих речей з колекції на інтернет аукціоні які здійснюються між фізичними особами, і при цьому ніяких паперових документів не потребують. При цьому такі продажі я здійснював на протязі 2021 р. і банк зарахував кошти без питань, хоча мав перевіряти походження коштів саме при зарахуванні!!! На питання, на якій підставі арештовані кошти, надати письмове пояснення з посиланням на статті Закону — у відділенні та гарячій лініі нічого не кажуть. Відповідь одна — чекайте, ми вам зателефонуємо. І так вже 10 днів. Наразі в мене закінчуються кошти, які я зняв. Купити продукти чи щось інше я не маю можливості, а банк фактично вкрав мої кошти, та не надає жодних пояснень!!! При цьому з розмов у відділенні, я розумію, що таким чином вони блокують багато людей і це у військовий період.
Райфайзен на сьогодні так і не припинив співпрацю в раше! Всі іх відмовки, що на це потрібен час, або, що райф на Україні, це іншій банк від раші — це є посміховиськом, та виглядає як відмовки руських, що війну почав путлер, а ми ні до чого, та що ми йшли на навчання і не знаємо, що тут війна!!! Цей банк не тільки фінансує війну проти України в раше, а й краде кошти в звичайних українців у військовий час!!!
Уряд вже анонсував санкції проти компаній, які працюють в раше. Дуже маю надію, що і РБА теж потрапить у цей список. І призиваю українців відмовитися від співпраці з цим банком!!!
Райффайзен Банк
30 марта 2022, 9:47
Доброго дня!
Для можливості аналізу Вашого питання, на жаль, не вистачає даних. Напишіть, будь ласка, Ваш ідентифікаційний код для перевірки в особистих повідомленнях.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Райфайзен, банк який блокує та краде кошти українців