Ужасный банк

Татьяна Сидненко 26 марта 2022, 12:33
Відповідно до статті 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» та з метою забезпечення життєдіяльності населення в умовах воєнного стану дозволити фізичним особам здійснювати видаткові операції з рахунків, на які накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, без урахування такого арешту за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом щодо такої особи не перевищує 100 000 (сто тисяч) гривень.банк отказывается мне разблокировать мои счета ссылаясь на то что заблокировв все счета, но в законе сказано за виконавчив документом, они мне отвечают за постановою все счета, закон им не писан мошенники больше нечего сказать
Райффайзен Банк
26 марта 2022, 19:51
Вітаємо.
Ми розберемось в даній ситуції та надамо додаткові коментарі, за потреби запросимо необхідні дані в особистих повідомленнях.
З повагою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 27 марта 2022, 13:52
Вітаємо та дякуємо за очікування.
Було встановлено, що відповідь на Ваше звернення неодноразово надавалась в чаті системи «Райф Онлайн», а також на офіційний запит від НБУ.
Повторно звертаємо Вашу увагу, що дане питання може бути вирішено виключно на рівні виконавця арешту. Виконавець може надати паперовий документ про зняття арешту або постанову про арешт з вказанням суми до будь-якого відділення нашого Банка для вирішення питання.
З повагою,

27 марта 2022, 9:02
Я знаю что вы ответите за постонавлением орестованы все счета значит больше сто тысяч, я уже устала объяснять что в законе написано за виконавчим документом, а не постановок одно и тоже КМУ вам не указ у вас свои законы,вот просто ответьте что такое виконавчивчий документ тут и всё будет ясно как вы мне ответите в личку
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
27 марта 2022, 13:52
Полезный комментарий
Вітаємо та дякуємо за очікування.
З повагою,
27 марта 2022, 16:30
Ні виконавець нічого не потрібно робити, це ви придержуйтесь закону в законі сказано за виконавчим документом, а не за провадженням ,виконавчий документ це надпис натаріусу там є у мене сума стягнення 23820.50,а ви шахраї яким не писан закон КМУ також вам не указ у нас в Україні тільки таке буває що закони ніхто не виконує ,люди це банк шахрай як і багато інших в нашій країні
27 марта 2022, 16:31
Ніякої поваги у вас немає не треба писати с повагою шахраї я вас не поважаю