карта є підтримка.

segezman 4 января 2022, 21:14
Я клієнт вашого банку. Сьогодні зробив отстаннє щеплення від Covid — 19. Хотів оформити у Вас карту є підтримка. Але в реєстрацій онлайн мені відмовили, тому що у мене не має паспорта нового зразка, або загранпаспорта. У мене виникло питання, чому мені громадянину України, який все життя живе в на свої батьківщині, треба їхати до відділеня банку із-за того, що в мене паспорт старого зразка?
Інші банки дають згоду, а Ваш банк мені відмовляє. Не вже це так складно зробити верифікацію зі звичайним паспортом, адже я ваш клієнт, а не стороння людина.
Райффайзен Банк
5 января 2022, 7:34
Доброго ранку, перепрошуємо за тривале очікування.
Погоджуємось, що в 21 столітті вже зовсім не хочеться витрачати час на зайві візити, а інвестувати його у більш приємні моменти! Повністю розуміємо таке бажання та самі полюбляємо вирішувати всі питання дистанційно.
Проте, умови відкриття рахунку встановлюються кожним банком окремо. Дійсно, на сьогоднішній день в нашому Банку можливо оформити таку карту в режимі «онлайн» лише якщо в додатку «Дія» наявні ID-карта або закордонний біометричний паспорт. У випадку, якщо у Вас паспорт старого зразка, оформлення такої карти можливе за візитом до відділення Банку. Для оформлення потрібно буде мати з собою оригінали паспорту та ідентифікаційного коду.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

segezman
segezman
13 января 2022, 20:56
В мене виникло питання. Коли я ставав ваши клієнтом я всі документи подав, навіщо знову подарави ті самі документи, якщо я ваш клієт?