Одни и тежи грабили

Я проживаю в г. Каматорск. 2 года назад по просьбе бухгалтера закрыл все счета в РБА из-за плохого обслуживания как фоп. В этом году акция в АТБ скидки акции всё прекрасно кроме одного для открытия карты все равно пришлось ехать в банк после этого два дня звонили приедте оформить карту, а уже оформили, ну извините. Прошел месяц карту заблокировали, и узнал об этом на кассе как так почему не слушал бухгалтера, сообщить клиенту зачем? Мораль снять деньги и в другой банк.
Райффайзен Банк
29 ноября 2021, 14:11
Доброго дня! Для отримання картки, дійсно, є необхідність разово відвідати відділення Банку, при цьому зробити це можливо як при відкритті рахунку (при цьому одразу підписуються всі документи та Клієнт отримує неіменну картку) так і по факту виготовлення іменної картки (Клієнт замовляє картку на сайті, після отримання СМС про її готовність, звертається у відділення, забирає картку та підписує документи). Також оформлення картки можливе у магазинах мережі АТБ. Для перевірки причин блокування картки просимо надати додаткові данні (ідентифікаційних номер) можна в особистих повідомленнях Банку.
З повагою та турботою,
@RaifHelp