letro 21 ноября 2021, 0:39
Отделение по адресу: Одесса, ул. Черняховского, 24
10 лет пользовалась картой «Прозора». Срок действия карты закончился. Хочу оформить карту «100 дней». Три раза получаю отказ в одобрении заявки. Написала обращение на сайте банка с требованием объяснить причину отказа. Ответа не получила. Очень непонятны действия банка по отношению к благонадежному клиенту.
Придется обратиться к более ответственному банку.
Райффайзен Банк
21 ноября 2021, 9:50
Доброго ранку! Нам прикро, що засмутили Вас відмовивши в наданні кредитної картки. При цьому маємо зазначити, що видача кредиту це право Банку та рішення про кредитування приймається на підставі аналізу великої кількості факторів, зокрема фінансового стану позичальника, кредитної історії та ін. Що стосується від повіді на звернення, надайте, будь ласка, номер звернення, який надходив Вам під час його реєстрації, перевіримо чому не надано відповідь.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Необоснованные отказы в оформлении карточного продукта многолетнему клиенту. На обращения не реагируют.