Банківська картка АТБ від Райффайзен Банк Аваль — це ОБМАН!

lomer 4 ноября 2021, 11:50
Вже на протязі півроку намагаюсь користуватись цією недокарткою але все даремно. На практиці виходить що ніяких знижок ця карта практично не дає а якщо і дає то єпізодично на пару знижок на кілька дорогих товарів.Візьмемо навіть сьогоднішній випадок. Купляв в АТБ банани стоїть звичайна ціна -28.74 за кілограм та 24 грн з копійками якщо розраховувався карткою райфа, система порахувала по 28.75 за кілограм!? зі знижкою вдумайтесь-0.07. висновок -ці карти розпіарене ФУФЛО та обман покупців.! Також на днях піду здавати та закривати цю картку -непорозуміння.Всіх застерігаю від оформлення таких карт. Крім непорозумінь та марної втрати часу в сухому залишку-великий НУЛЬ.
Райффайзен Банк
4 ноября 2021, 11:58
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви розчаровані користуванням нашою карткою, адже знижки на товари в АТБ мали стати навпаки приємним бонусом для наших Клієнтів. Не дивлячись на те, що в разі, якщо в ціннику заявлена знижка, а по факту вона відсутня, для вирішення питання необхідно звертатися до представників магазину, ми дуже хочемо розібратися в причинах такої неприємної ситуації, тому, будемо Вам дуже вдячні, якщо повідомите свій ідентифікаційний номер (можна в особистих повідомленнях Банку) спробуємо з'ясувати причини та запропонувати варіанти вирішення.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

efess
efess
4 ноября 2021, 12:06
Если по поводу каждой покупки будут такие казусы- то такая карта конечно никому не нужна

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Банківська картка АТБ від Райффайзен Банк Аваль — це ОБМАН!