Покупка евро онлайн

Denis18 25 августа 2021, 15:59
открыл онлайн поточний рахунок для покупки евро.
было написано, что все бесплатно (безкоштовне зарахування, безкоштовне отримання готівки).
Потом, как оказалось, есть комиссия 2 евро в месяц.
Дело принципа, решил закрыть этот счет, так как хитросделанный банк не указал открыто эту комиссию, плюс курс не самый выгодный
Райффайзен Банк
25 августа 2021, 16:09
Доброго дня! Дякуємо за відгук, хоч і дуже прикро, що він негативний. Ми жодним чином не приховуємо комісії, які передбачені за користування рахунками або проведення операцій. всі вони вказані в Тарифах, які розміщені на сайт Банку за посиланням: https://raiffeisen.ua/documents/privatnim-osobam-ta-premium-klientam/tarifi-na-obslugovuvannya. Кожен Клієнт має змогу ознайомитися з ними, як при відкритті рахунку так і в будь-який зручний час. Не дивлячись на це, ми готові піти на зустріч і вирішити питання в індивідуальному порядку, щоб зберегти Вашу лояльність та продовжити партнерські відносини.
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 25 августа 2021, 16:11
Для того, щоб ми детально перевірили всю інформацію та запропонували шляхи вирішення, просимо Вас зазначити свій ідентифікаційний номер (можна в особистих повідомленнях). З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
25 августа 2021, 16:11
Полезный комментарий
Denis18
Denis18
25 августа 2021, 16:17
Уже поздно. я сделал запрос через колл центр на закрытие счета. я ваш клиент много лет, но в последнее время такие моменты начинают отталкивать, спасибо