Банк ***

Не собирался становится клиентом этого банка. честно говоря не очень подозревал о его существовании. это же не Приват или Моно. так, мелкая организация. но пришло на мыло предложение открыть карту на выгодных условиях. ну думаю, заполню анкету.заполнил.перезвонила девушка-предложила выбрать отделение для получения кредитки., ну раз начал, думаю, надо ити до конца… выбрал. пришел к указанному времени, принес документы. убил час и… получил отказ… короче -потратил время зря. причины решения банка мне не интересны. просто хочу предупредить вероятных клиентов-у вас есть все шансы просто убить свое время. пошлите их куда подальше и пользуйтесь Приватом или Моно. там по крайней мере есть логика в действиях.
Райффайзен Банк
26 июня 2021, 14:50
Доброго дня! Приносимо вибачення за очікування відповіді. Запевняємо Вас, що відмова у відкритті рахунку завжди грунтується виключно на вимогах законодавства. При цьому у відділенні повідомляється причина. Ми додатково перевіримо ситуацію, але, на жаль, надамо коментарі не раніше вівторка.
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 30 июня 2021, 18:22
Доброго дня! Встановили, що після аналізу інформації, отриманої від Вас, та заповнення відповідної заявки Банк прийняв рішення про відмову у видачі кредитної картки. Про це Вас повідомив працівник Банку в телефонному режимі. Прийняте рішення залежить від безлічі об'єктивних обставин, в тому числі, дохід, стабільність надходжень, кредитна історія. Зміни за цими напрямками здатні істотно вплинути на доступність кредитних пропозицій. Як тільки будуть зміни, ми зможемо переглянути своє рішення з приводу кредитних пропозицій. Нам прикро, що Ви витратили свій час на візит до Банку та отримали негативні враження від обслуговування в Банку.

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex