Нереально вирішити свої проблеми або отримати відповіді

AnastasiaAs 7 мая 2021, 13:23
Отделение по адресу: Киев, ул. Ярославская, 58
Все почалося з того, що на новій роботі мені знадобився в цьому банку рахунок ФОП, я погодилася, хоча до цього користувалася іншим банком. Прийшла я в преміальне відділення, якраз в своєму бізнес центрі, ну і тут мене почали «обробляти по повній», спочатку мене не знали до кого відправити, я зайшла до одного менеджера, тут залітає інший і забирає мене і веде у кімнату для ВІП клієнтів. Ми з нею потратили близько 20 хв!!! щоб почати оформлювати картку і тут почалася реклама їх преміальної картки, я відповіла, що в мене вже є одна преміальна картка від іншого банка, тому ще однієї мені не потрібно, після моєї відмови, мене піднімають з крісла і просять покинути ВІП менеджера, і перейти до іншого. Питання тут одне: навіщо тратити і мій і ваш час і не запитати одразу, чи потрібна мені ваша преміум картка? Потім почався обід, і відкриття моєї картки затягнулося ще на 1.5 год
Додам, менеджер для роботи з не ВІП клієнтами виявилася набагато приємніша!
Коли я вже отримала свою картку і відкрила рахунок в цьому банку — в мене виникло ряд запитань, найголовніші з них:
1) в який час іде продаж валюти? це по будням тільки в якийсь проміжок часу, чи просто якось рандомно відбувається? чому цієї інформації ніде немає?
2) за яким курсом будуть продані долари? в заявці це просто «курс банка», а який зараз курс, де це можна побачити?
Особисто для мене це не зрозуміло, для прикладу, я подала заявку на продаж валюти 05.05, 100 доларів, на мій рахунок 06.06 близько 15 год прийшло 2762.62, що це за курс? якщо подивитися на сайті в банку — там він більший (але там подається НБУ, а не курс райфайзена), якщо на сайті мін фіну — він менший.
Вирішила зателефонувати на гарячу лінію — 15 хв знову потрачено в пусту, ніхто слухавки не підняв.
Райффайзен Банк
7 мая 2021, 13:29
Доброго дня! Дякуємо за відгук, та дуже шкодуємо, що не виправдали Ваших очікувань. Перевіримо інформацію щодо якості обслуговування у відділенні та надамо коментарі та відповіді на поставлені Вами питання. Також, будемо вдячні, якщо зазначите номер телефону, з якого зверталися до Інформаційного центру та дату звернення (в особистих повідомленнях Банку), це допоможе нам перевірити причини нез'єднання з оператором та дозволить покращити якість обслуговування у майбутньому.
З повагою та турботою про Вас,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 12 мая 2021, 9:14
Доброго дня! Приносимо вибачення за виниклу ситуацію та необхідність очікування відповіді. Маємо інформацію, що Вам зателефонували працівники відділення, обговорили всі наявні питання та надали контакти для подальших звернень. Сподіваємось, що в майбутньому обслуговування в нашому Банку залишатиме лише приємні враження.
З повагою та турботою про Вас,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
12 мая 2021, 9:14
Полезный комментарий
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Нереально вирішити свої проблеми або отримати відповіді