Самовільно без згоди та інформування крадуть гроші. Райфайзен дно.

K36 14 ноября 2020, 19:38
Зауважив що списують з моєї картки по 1 Євро, як місячна плата за рахунок. Хоча такого не було роками. На гарячій лінії Райфайзенбанку кажуть, що інформували через смс. Я переглянув всі смс, це брехня, немає такої інформації. Також почали списувати щомісяця за смс банкінг ще по 1 Євро. було 0,5 Євро. Про це смс є. Тобто здирники щомісяця тепер беруть по 2 Євро без моєї згоди. Злодії поверніть кошти. Тобто за рік вони здеруть 24 Євро. за ніщо.
Райффайзен Банк
14 ноября 2020, 19:43
Доброго вечора! Запевняємо Вас, що всі списання здійснюються, виключно, у відповідності до встановлених тарифів, про зміну яких Банк інформує шляхом надсилання СМС повідомлень, та розміщуючи тарифи на сайти Банку за місяць до їх вступу в дію. В разі небажання отримувати СМС повідомлення маєте можливість відключити послугу, подзвонивши до Інформаційного центру.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

mary27
mary27
14 ноября 2020, 20:29
Привыкайте к ''европейскому'' сервису.

Скажите спасибо, что не списывают в овердрафт.
K36
K36
15 ноября 2020, 15:06
Я передивився уважно, ще раз, всі смс від Райфайзен за весь 2020 рік.  Це брехня, що банк повідомив смс про введення місячної плати за рахунок 1 Євро. Немає такої смс. Банк повідомив тільки про збільшення плати за мобільний банкінг з 0,5 до 1 Євро, але про ще плату за рахунок не повідомляв. Дрібязкові злодюжки.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Самовільно без згоди та інформування крадуть гроші. Райфайзен дно.