Про роботу банку

0679497796 26 октября 2020, 12:28
21 жовтня поповнював картковий рахунок в м.Кременець Тернопільської області, банкомат завис,і гроші теж (21 тисяча 300 гривень), сьогодні 26 жовтня, грошей ще нема, мало того 23 жовтня цей самий банкомат знову завис і зависла сума 21тисяча 600 гривень, ніякої реакції, додзвонитись не можна, бо вони тяжко працюють, хіба це нормально. При тому що в мене були схожі ситуації в інших банках, але гроші були на другий день, робіть висновки, чи варто працювати з таким банком
Райффайзен Банк
26 октября 2020, 12:33
Доброго дня! перевіримо інформацію стосовно заявки на спірну операцію та надамо коментарі найближчим часом. Приносимо вибачення за необхідність очікувати.
RaiffaizenAlex 26 октября 2020, 16:25
Доброго дня! Дякуємо за очікування відповіді. Питання по першій спірній операції вирішено позитивно. Просимо перевірити виписку по рахунку. Що стосується другої заявки – робимо все можливе, щоб закрити питання протягом завтрішнього дня, якщо не виникне потреби у проведенні додаткової перевірки. Ми розуміємо бажання наших Клієнтів якомога швидше повернути кошти особливо якщо вони потрібні саме зараз в робимо для цього все можливе. Однак, нам необхідний час для того, щоб детально розібратись у ситуації, упевнитись, що під час проведення операції мало місце не зарахування коштів тктивне рішення стосовно повернення.
RaiffaizenAlex 27 октября 2020, 18:37
Доброго дня! Питання по другій спірній операції також вирішено, просимо перевірити виписку. ПРиносимо вибачення за необхідність очікування.

26 октября 2020, 16:25
26 октября 2020, 16:25