Пришло СМС, невозможно получить объяснения.

Vasechek04 20 июня 2020, 21:39
Shanovnyi Kliente, Vash limit po kredytniy kartci tymchasovo zablokovano! Pro rozblokuvannia Vas bude povidomleno dodatkovo. Raiffeisen Bank Aval
Сегодня получила это СМС. Целый вечер невозможно дозвониться оператору чтобы получить разъяснения! Что это означает? Карта не активная? Работает только на пополнение?
Райффайзен Банк
20 июня 2020, 21:54
Доброго вечора! Так, це означає, що видаткові операції, наразі, проводити не можливо. Тільки погашення заборгованості. Це непросте для нас рішення прийнято Банком після аналізу великої кількості факторів. Але ми постійно переглядаємо подібні рішення, а також критерії, на підставі яких воно приймається. В разі відновлення кредитного ліміту, ми Вас повідомимо, також можете періодично перевіряти кредитний ліміт у системі «Райффайзен онлайн». Що стосується неможливості додзвонитись до Інформаційного центру, на жаль, дійсно, має місце необхідність очікувати з'єднання з оператором у зв'язку зі великою кількістю дзвінків:( Приносимо наші вибачення за завдані незручності. Сподіваємось на ваше розуміння.
З повагою,
АТ Райффайзен Банк Аваль

mary27
mary27
20 июня 2020, 21:55
Вот так ''Аваль'' дисциплинирует низкомаржинальных клиентов.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Пришло СМС, невозможно получить объяснения.