кредит не в цьому банку

Likerjus 14 апреля 2020, 10:02
проблеми в банку через їх яку надзвичайно стару систему, ніякою Європою «не пахне». якщо так сталось і у вам кредит в цьому банку, ні в якому випадку не оформлюйте карту звичайну, бо будуть блокувати гроші не зрозумілі дії з цими грошима, а за комісію заплатите ви!
Райффайзен Банк
14 апреля 2020, 10:19
Доброго дня.
Для можливості надання роз’яснень, прохання повідомити нам: ПІБ, Ваш номер ідентифікаційного коду, розкрити більш детально суть виниклої ситуації на info@aval.ua з темою «Відгук Мінфін», у тексті також вкажіть посилання на даний відгук або напишіть нам в розділі «Повідомлення» системи «Райффайзен Онлайн» (конверт в правій стороні верхнього поля web-версії або розділ «Повідомлення» в мобільному додатку).
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»
Минфин
Ответ администратора
17 апреля 2020, 16:57
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 17.04.2020).

Likerjus
Likerjus
14 апреля 2020, 10:28
Я вже зв'язувалась не один раз і онлайн системой і оператора! на жаль, в Україні немає банківської системи.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
14 апреля 2020, 10:34
Доброго дня.
На жаль, за вказаними даними неможливо проаналізувати ситуацію та надати консультацію. Будь ласка, якщо раніше надані консультації не надали відповідь на всі Ваші питання, напишіть нам повторно в системі «Райффайзен Онлайн».
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»