100 раз думайте ніж брати тут карточку

dasha134 6 апреля 2020, 16:00
100 раз думайте ніж брати тут карточку! будь-хто може заблокувати її, а з розблокуванням буде проблема, велика проблема!
шахраї працюють саме більше через цей банк бо він вас не захистить!
Райффайзен Банк
6 апреля 2020, 16:18
Доброго дня, шановна Дар’я.
Блокування картки може бути здійснено власником картки або Банком, за умовами передбаченими договором та правилами банківського обслуговування. Клієнт Банку завжди може отримати інформацію щодо підстав блокування рахунку звернувшись до Інформаційного центру або написав повідомлення у системі «Райффайзен Онлайн».
Запевняємо, що Банк забезпечує належних захист рахунків Клієнтів, та вживає всіх можливих заходів, які не суперечать законодавству, у разі встановлення шахрайських дій.
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»

dasha134
dasha134
6 апреля 2020, 16:27
Шановний, банк! Шахраї дізнавшись номер моєї картки зателефонували на гарячу лінію та заблокували її, тому що я їм дала відпор з того моменту як вони представились оператором вашого ж банку і попросили зайти в аваль онлайн та начебто підтвердити мені переказ коштів з їхньої картки. Но коли зателефонував ваший жеж оператор то я повідомила, що картка перед мною, но вже все, розблокування не можливе, ВИ ПОВІРИЛИ ШАХРАЯМ!
Тому не вперше стикаюсь з шахраями саме через ваш банк, а зробити ви нічого не можете!!!
УВАГА НОМЕРА ШАХРАЇВ: 0958942774 Сергій та наче б то номер оператора авалю 0958982768
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
7 апреля 2020, 9:37
Доброго дня, шановна Дар’я.
У разі звернення третьої особи до Банку з повідомленням про знаходження картки Клієнта, оператор Інформаційного центру зобов’язаний заблокувати картку в цілях безпеки коштів Клієнта. Інформацію про шахрайський дзвінок зафіксовано.
Дякуємо за Ваш відгук та сподіваємось на розуміння.
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»