Перевод денег в валюте

Antim 26 марта 2020, 12:52
Отделение по адресу: Харьков, ул. Молочная, 6
17 марта пришло 2 перевода в валюте по системе western union. Попытался получить через один крупный банк, думаю все знают какой ( зел.логотип). Заявку на 19 марта одобрили, пригласили, а потом в отделении послали. Забрал 1 перевод у них в грн по грабительскому курсу. Как оказалось, получить валюту не возможно ни в одном банке, кроме Аваль. Позвонил 20 числа, сделал заказ валюты, но только на 26 марта. До последнего не верил, что выдадут в наше время. Но банк выдал валюту в назначенное время. Спасибо банку, он наверное сейчас единственный, где можно забрать перевод в $.
Единственный негатив, тяжело дозваниваться оператору.
Райффайзен Банк
26 марта 2020, 16:18
Доброго дня.
Ми чудово розуміємо наскільки сьогодні нам усім важлива підтримка. Банк цінує кожного клієнта і розуміє, що надійні партнерські відносини – запорука успіху.
Дякуємо за те, що знайшли час залишити свій відгук. Що стосується дзвінків до Інформаційного центру, дійсно іноді виникають черги під час з’єднання з операторами Інформаційного центру. Банк постійно працює над скороченням часу очікування з’єднання. Також, клієнти можуть звернутися до Банку дистанційно, написав звернення у чаті системи «Райффайзен Онлайн».
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»