Леонид Филахтов 7 марта 2020, 1:27
Проблема в том что с банкоматами мы общаемся в основном в субботу.
А это выходной день в отделениях.
И в 40% обращений вечные проблемы
Банкомат не работает по не понятным причинам
Закончились деньги в банкоматах
Идет заправка банкомата деньгами, подождите минут 20.
И тому подобное.
В отделении банка на входе стоит банкомат и не работает а само отделение закрыто, звоните дежурному
Я пришел за деньгами а не звонить
Вот в этом ваша работа не налажена.
Так что как то так.
Даже отзыв вам написать не так просто.
Райффайзен Банк
10 марта 2020, 11:52
Доброго дня, шановний Леоніде!
На жаль, не зрозуміло про який саме банкомат Вами йдеться у зверненні. Служби задіяні в обслуговування банкоматної мережі намагаються своєчасно підтримувати працездатність та проводити інкасацію банкоматів. Для зменшення розмірів готівкових операцій та відповідно зменшення навантаження на банкоматну мережу, Банк пропонує використовувати безготівкові розрахунки та електронні платежі. Так, більшість безготівкових операцій можливо здійснювати цілодобово у системі «Райффайзен Онлайн». Окрім цього, Банк пропонує своїм клієнтам тарифні пакети, які мають певний перелік послуг та дозволяють безкоштовно знімати готівку в банкоматах інших банків.
Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження про роботу Банку вцілому.
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Проблема в том что с банкоматами мы общаемся в основном в субботу. А это выходной день в отделениях. И в 40% обращений вечные проблемы Банкомат не работает по не понятным причинам Закончились деньги в банкоматах Идет заправка банкомата деньгами, подо