Кредити від Райффайзен

Oleksandr Dyshliuk 21 июня 2019, 19:29
Це був останній банк який я поважав. Але тепер буду ненавидіти більше за всіх. Я знав, що в нашій країні кредити це абсолютно зло і ніколи в житті не брав їх у банках, але я не думав що настільки. Мені був потрібний терміново кредит на лікування дитини, взяв і з собою всі рахунки від клініки і пішов у відділення Героїв Сталінграду 24. Був записаний на точний час відвідування. Записаний був на 9:30, потрапив до менеджера Ярослава Міненко об 10:30. На те що я беру кредит для лікування дитини йому було абсолютно начхати, як і банку Райффайзен теж. Кредит мені був потрібен терміново. Клініка чекала мої кошти в той ж день. Про продукт він не розповідав зовсім, враження було таке, що кудись поспішав. У мене була офіційна довідка про доходи, звісно не офіційно я отримую більше і мені розбили кредит на чотири роки з відповідними шаленими відсотками. Умови кредиту готівкою — кабальні.
Райффайзен Банк
24 июня 2019, 18:16
Доброго дня!
Видача кредиту є правом Банку, яке реалізується відповідно до вимог чинного законодавства та внутрішньобанківських процедур. Рішення про надання кредиту приймається Банком індивідуально по кожному клієнту і залежить від багатьох факторів.
При цьому, звертаємо Вашу увагу, що сторони є вільними в укладенні договору. Тобто, будь-які угоди укладаються між Сторонами виключно за умови їх взаємної згоди. Додатково повідомляємо, що Ви завжди маєте можливість у будь-який час погасити кредит достроково не сплачуючи при цьому якісь додаткові комісії.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль».