Прекрасна робота, на 12 балів!

Oleksandr Berezhniy 1 февраля 2018, 19:20
Щиро дякую!
Чудовим, прекрасним, ввічливим співробітникам банку які люблять свою роботу, як говорять на таких тримається світ.
Я не часто звертаюся у відділення, але кожного разу мене залишають тільки позитивні емоції відвідуючи відділення, що розташоване в м.Конотоп, пр-т Миру, 25
Так було і цього разу, уважно вислухавши мою проблему, співробітниці банку, на жаль не запам'ятав їх імен, допомогли мені. Потім відкрили додаткову картку ознайомили з умовами, мені залишилося поставити лише підпис.
Давно хотів відкрити кредитну картку від Райффайзен Банк Аваль, та все не наважувався, цього разу скористався даною можливістю. Співробітниця банку доступно ознайомила з умовами кредитування, пояснила всі нюанси. Далі надаючи на мені на підпис кожен документ, коментувала та надавала поради, так що все було прозоро та зрозуміло про «55 днів».
Мабуть ви не повірите якщо самі не завітаєте до них та не поспілкуєтеся з ними.
Тому як говорять: Рекомендую! Оцінка, 12 балів!
Райффайзен Банк
2 февраля 2018, 14:00
Шановний Олександре!

Дякуємо Вам за те, що не залишилися байдужі і знайшли час викласти відгук про якість обслуговування у відділенні.
Ваші слова подяки передані персоналу відділення.
Запевняємо, що в подальшому ми також будемо докладати зусиль, щоб задовольнити потреби кожного Клієнта в обслуговуванні високого рівня.

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

VladimirGold
VladimirGold
1 февраля 2018, 21:17
«… кожного разу мене залишають тільки позитивні емоції відвідуючи відділення...»
Знаете, меня иногда тоже покидают положительные эмоции при посещении отделения Аваля.
Oleksandr Berezhniy
Oleksandr Berezhniy
2 февраля 2018, 1:46
Я від щирого серця писав. Не чіпляйтеся до слів і вибачайте за орфографічну помилку. Хіба не зрозуміло що то була описка, повинно бути «залишаються».
MagicaeNumero
MagicaeNumero
2 февраля 2018, 2:04
Зря наподаете, поверьте, Райффайзен сейчас лучший в Украинской банковкой система «По обслуживанию».Банкинг увы желает ждать лучшего.
9 февраля 2018, 14:55
Да… Тут Вы правы. Поболтать, по улыбаться, приветливо встретить, построить глазки — это они умеют. А в остальном обдираловка полная. Вы внимательно почитайте ихние договора на открытие карточных. счетов. Банк не несет практически никакой ответственности — все только клиент. А про признание своих ошибок — да боже упаси.
IvanPetrov
IvanPetrov
18 февраля 2018, 14:58
А в каком банке договора по картсчетам составлены так, чтобы риски возлагались на банк, а не на клиента? Порекомендуйте.
6 марта 2018, 20:15
Я не имею ввиду какие то там риски. Банальная ошибка работников банка при повторном зачислении зарплаты на карточку. В следствии чего клиент снимает деньги в банкомате, которые висят на балансе и попадает на овердрафт ( кредит). И пока на зарплатной карточке не появится нужная сума для его погашения банк взымает комиссию за непогашений кредит. И что интересно, такой вид разгильдяйства, со стороны работников банка, прописан в договоре, чем оправдывает их действия.