Минфин - Курсы валют Украины

Установить

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
SOleksandra
SOleksandra
16 июля 2015, 11:12
Oleksandra, Івано-Франківськ
«Пунктом 2.1 Глави 4 Розділу ІІ «Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України», затвердженого наказом Міністерства юстиції України 22.02.2012 року №296/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.02.2012 року за № 282/2059 встановлено, що у довіреності мають бути чітко визначені юридичні дії, які належить вчинити представнику. Дії мають бути правомірними, конкретними та здійсненними.»

Тобто Ви вважаєте що «… оплачувати необхідні платежі та збори....» не є чітко визначена дія? Хіба оплата по кредиту не є необхідним щомісячним платежем? Може Вам варто перечитати свої договори?
Райффайзен Банк
Ответ банка
17 июля 2015, 11:04
Шановна Oleksandra!
У випадку наявності оформленої довіреності із вищезазначеним викладенням повіреним дій, такий документ може бути прийнятий Банком для виконання процедури внесення коштів на погашення кредитних зобов’язань від імені довірителя.
Проте, у разі необхідності здійснення довіреною особою операцій з торгівлі іноземною валютою, в довіреності має бути чітко зазначено, на проведення яких саме операцій (купівля/продаж/обмін іноземної валюти) ця особа уповноважена.
На сьогоднішній день діє Постанова Правління НБУ «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України» № 354, згідно підпункту 3 пункту 6 якої можливо перевищити ліміт продажу готівкової іноземної валюти одній особі в один операційний день у сумі, що перевищує в еквіваленті 3000 грн. у межах однієї банківської установи, якщо фізична особа купує готівкову іноземну валюту та використовує її виключно на цілі виконання власних зобов'язань в іноземній валюті за кредитним договором, укладеним з уповноваженим банком-кредитором.
За відсутності окремо передбачених в довіреності повноважень представника щодо купівлі іноземної валюти від імені довірителя (як готівкової, так і шляхом купівлі валюти на МВРУ), для погашення кредиту довірена особа може придбати в касі Банку іноземну валюту від свого імені, але не більше ніж 3 тис. грн. Придбані довіреною особою кошти в іноземній валюті можуть бути направлені в рахунок повернення кредиту від імені довірителя.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Комментарии

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться