Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отделение Райффайзен Банка: Киев, бул. Леси Украинки, 28-А

Адрес:
Киев, бул. Леси Украинки, 28-А
Телефон:
0 800 500-500
Время работы:
Пн-Пт: 09:00-18:00 (касса: 09:00-17:30), перерыв: 13:00-13:45, Сб-Вс: выходной
Отзывы об отделении:

Поделитесь впечатлениями об этом отделении

Чтобы написать отзыв, нужно зарегистрироваться . Регистрация занимает около 30 секунд.
1
27 июля 2022, 12:24
Перш за все я мушу написати, що НІКОЛИ, НЕ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ РАДЖУ СПІВПРАЦЮВАТИ З РАЙФФАЙЗЕНБАНК АВАЛЬ!!!
Я думала, що дно пробито в сусідній країні, яка є терористом, але ні в Україні також є мер***ики і приклад Raiffeisen bank (який до речі там ще й продовжує працювати).
Багато не буду писати, лише зауважу, що в них сапорт працює під псевдонімом і тому ви ніколи не доведете того, що вас консультували невірно (а вони там таку маячню пишуть, що просто вражає)! Звичайно ніяких реструктуризацій і канікул немає в них! Довелося залучати юриста та НБУ як наглядача, але Райфф і на них поклав своє фе (у Райфф просто нагло брешуть, даючи непідписані документи без печатки, (немає ніяких розрахунків по кредиту) блокуючи лінки для переходу на сайт з пропозицією «кредитних канікул»), ігноруючи всі запити. Навіть на електронну пошту вже неможна писати, бо вони «не розглядають листи» — треба писати в соц.мережах — каже Райфф! Виникає просте питання — це точно міжнародний банк?! Ну і вишенька на торті — це те, що вони просто не дають довідку про відсутність заборгованності! Тобто вже сплачено все, але їм же треба ще щось надумати, накрутити! Це найгірший банк, з яким я стикалась, тому нікому не рекомендую його і звісно виникає питання як може бути така ме***та в нашій багатостраждальній країні?!
Комментарии (2)
Ответ банка
Райффайзен Банк
27 июля 2022, 12:30
Доброго дня!
Перш за все, дякуємо Вам за очікування відповіді. Ми постійно працюємо над покращенням надання сервісу та звернувшись за консультацію на офіційних сторінках соціальних мереж Банку або до Інформаційного центру Ви можете отримати достовірну консультацію.
Кредитні канікули не є забов'язанням Банку та у індивідуальному порядку ми готові розглянути можливість надання послуги. Посилання на кредитні канікули не блокується. Подати запит на отримання послуги можна 1 раз на 30 днів.
За запитом у соціальних мережах або Чату додатку «Райф Онлайн» Ви можете отримати швидку консультацію, для опрацювання звернення, що було спрямовано на електронну скриньку Банку необхідно більше часу.
Зокрема, Ви можете замовити довідку про наявність заборгованості за кредитним рахунком за запитом у Чаті «Райф Онлайн» у темі повідомлення просимо вказати «Запит для Анастасії. Мінфін»

З повагою та турботою,
@RaifHelp
1 не засчитана
19 июня 2022, 11:12
Шановний мінфін!
Поясніть як таке може бути, у нашій рідній Україні немає управи на це угруповання. Організація зі своїми законами та правилами. Ми громадяни своєї країни не можемо досягти правди. Мій доларовий кредит зобов’язані перевести на гривневий. Банк не може обґрунтувати свою відмову. Вкотре відписується.
Як Шекспірівський персонаж Шейлок, аваль із кровожерливою наполегливістю вимагає м’яса.
Скільки зла для людей України «авль» зробив з 2005 року, коли втягнув мільйони українців у доларові кредити. Скільки сімей ти зруйнував і занапастив людей? Залишив без майна? Покажи свою статистику. І зараз під час війни не може угумувати свою жагу крові та м’яса. Де ти, європейський банк, у Європі, береш такі відсотки за кредити? 14% у доларах? Якщо страховку не зробив, до речі, вимагають робити у їх підконтрольних страхових, то відразу 18%.
Ти банк, який вбиває Українців. Ти банк аваль який заради грошей працюєш на країну агресора, тому що, з того боку теж кров та м’ясо.
Цей банк Аваль не рекомендую, тому що вас затягнуть у кабалу, зроблять нерви і вип’ють вашу кров з посмішкою.
Пане президент, будь ласка, зверніть увагу на цю установу. Сотні тисяч українців просто в безсиллі махнули на цю проблему, бо це надустанова, яка ігнорує ваші укази та на свій розсуд запроваджують закони.
Комментарии (1)
Ответ банка
Райффайзен Банк
19 июня 2022, 11:21
Доброго дня.
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Щодо валютних кредитів — хочемо зауважити, що Національний Банк України заборонив переведення валютних кредитів у гривневі для усіх позичальників, окрім фінустанов, постановою №102 від 20 травня.
Відсоткові ставки по продуктам відповідають економічній ситуації в країні. У випадку, якщо у Вас наявні труднощі з погашенням заборгованості, Ви можете подати заявку на кредитні канікули на офіційному сайті банку, проте хочемо зауважити, що кредитні канікули — це не скасування відсотків, і не прощення боргу, а тимчасове відтермінування платежів, яке може призвести до збільшення фінансового навантаження в майбутньому.
Райффайзен Банк Україна є частиною міжнародної банківської групи RBI, яка засудила війну в Україні з перших днів. Керівництво групи заявило, що переглядає свою присутність у Росії. Всі банки групи працюють у відповідності до місцевого та міжнародного законодавства щодо санкцій.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

На странице собрана вся информация про отделение Райффайзен Банка по адресу Киев, бул. Леси Украинки, 28-А.  Если вы собираетесь посетить отделения, для того чтобы открыть депозит в  Райффайзен Банке - сравните предварительно ставки по депозитам в банках вашего города. Если же вы собраетесь совершить обмен валют в отделении Райффайзен Банка  расположенном по адресу Киев, бул. Леси Украинки, 28-А- конвертер валют поможет вам посчитать на какую сумму вы можете рассчитывать. Нету времени ждать одобрения кредита от банка, а деньги нужны срочно? Оформите кредит онлайн за 5 минут в лучших микрофинансовых организациях Украины.