Банк в фінмоні якого працюють тьоті з совдеповської сбєркаси

14938457 4 июля 2024, 22:10
Невеликий банк, який намагається вибитись в люди, але негативними діями перекреслює всі намагання.
Відкрив рахунок оскільки привабила %% ставка на залишок коштів і безкоштовні безлмітні перекази через СЕП. Відкриття рахунку тривало кілька годин, хоча працівник відділення була достатньо кваліфікованою і адекватною, але фінансовий моніторинг знайшов (о май гад, прям протизакон!) що я є головою громадської організації, яка ніколи в принципі фінансову діяльність не вела. Перевіряли кілька годин, не змігши нічого знайти почали слати економісту відділенні недолугі питання типу «чому адреса організації одна, а адреса моєю прописки інша?». Думаю з цього питання вже можна було зробити багато висновків, але я піддався приємному обслуговуванню економіста.
Застосунок банк собі зробив на середньому рівні функціональності, для проведення платежів через СЕП достатньо, але є ще багато над чим працювати (а вони не працюють!).
З 1 квітня 2023 в Україні запроваджено СЕП 4.0, який окрім іншого, передбачає проведення платежів 24/7. Але дирдир банк виявився не готовим. Так, в річному звіті вони з гордістю написали про те що впровадили СЕП 4.0, але промовчали про те, що в банку проведенням платежів 24/7 навіть не пахне: все по графіку, як в содеповській сбєркасє з 9 до 18, а потім тьотя отключає.
Не дивлячись на те, що Закон України «Про платіжні послуги» діє з 2021 року — в 2023 році дирдир банк знову виявися не готовим до того що на українському ринку може з*явитись небанківський надавач платіжних послуг («як Нова Пей тільки посміла це зробити, шахраї» — подумав банк). Мало того, за 6 місяців дії такого гравця на українському ринку, банк досі не впровадив можливість проведення платежів на рахунки відкриті у небанківського надавача платіжних послуг Нова Пей (бо грошей нема на це і мізків).
І нарешті, за те що я переказував власні кошти між своїми власними рахунками в інших банках — цей дирдир банк вирішив відмовити мені в продовженні ділових стосунків і закрити мої рахунки. Тому що у дирдир банку в підрозділі фінансового моніторингу праює тьотя, яка раніше прцювала в совдеповські сбєркасє і досі не зрозуміла, що люди можуть користуватись послугами багатьох банків, а не тільки одного дидир банку який навіть проводити платежі не може.
Для того щоб проводити якісний фінансовий моніторинг необхідні технічні засоби (на які потрібно витратити кошти) і кваліфіковані працівники (яким треба платити номральну зарплату). Але ні одного, ні іншого у Агропросперісі немає. А гроші якщо і є — керівництво банку не вважає за потрібним їх на це витрачати.
Банк прийняв позицію, що йому легше відмовити нормальному клієнту, який не здійснює жодної протизаконної діяльності (підтверджень цього було надано банку достатньо), ніж звільнити тьотю з збєркаси і найняти кваліфікованих працівників (бо їм же треба платити нормальну зарплату).
Якщо промоніторити Реєстр судових рішень — банк програє клієнтам ВСІ суди з питань фінансового моніторингу. Але продовжує тримати свою некваліфіковану тьотю со сбєркаси на роботі та не робить жодних висновків з цього.
Загальний висновок — не рекомендую вестись на приємне обслуговування працівників відділення, бо з-за їхньої спини в будь-який момент вилізе тьотя зі збєркаси і зробить вам нєрви.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
5 июля 2024, 7:41
` пользуйся с удовольствием. А вообще поставь нормальную раскладку

Курс валют в Агропросперис Банке

Курс валют в Агропросперис Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Агропросперис Банк 💰 / Отзывы о Агропросперис Банке 📝 / Банк в фінмоні якого працюють тьоті з совдеповської сбєркаси