не віддають гроші

NicKagan 24 апреля 2024, 17:38
Доброго дня! Був запит по Абанку 09.04, надіслав документи 11.04 на пошту. Відповіді там не було, я звʼязався з менеджером і мені повідомили, що банк вже розірвав ділові відносини зі мною. Питання навіщо запитували документи, якщо не збиралися їх навіть дивитися. Надіслав реквізити та листи на закриття та перерахунок коштів 16.04, відправляв на пошту. У пʼятницю 19.04 спливає 3 дні, тож написав менеджеру з питанням чому не надійшли кошти ще. Менеджер сказав що не бачить моєї заяви. Питання навіщо вказувати пошту, на якій не читають повідомлення. Окей, подав знову заяву через менеджера. Сьогодні знову спливає 3 дні, кошти не надійшли. Питання, коли мені перерахують кошти, банк просто користується залишком…
Абанк
Підтримка Абанку 25 апреля 2024, 15:10
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.
За результатом перевірки, Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Ми зв'яжемось з Вами для врегулювання Вашого питання.

24 апреля 2024, 18:58
Сейчас про очередь напишут и могут даже позвонить. Насколько реально ускорят процесс загадка. И ещё может быть прикол — укажут комментарий, что другой банк деньги не примет
Njvfc123
Njvfc123
25 апреля 2024, 14:58
Так у меня и было. Указали комментарий и деньги вернулись в А-банк
25 апреля 2024, 15:41
Это теперь с юристом надо советоваться, может и полицию привлекать для решения проблемы

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке