Повернення коштів

16 квітня 2024 року в знайомої зломали телеграм канал і від її імені надійшло смс, надати допомогу шляхом перерахування коштів на карту, а банку (власник не вона), це прохання не викликало підозри так як я вже неодноразово таким чином її виручила. Перевівши кошти зі своєї карти Приват на карту, а банку через 15 хвилин стало зрозуміло, що це шахрайство. Я звернулася до Приват банку та, а банку — в службу безпеки і в кіберполіцію з заявою про шахрайство. Дії співробітників, а банку заслуговують -Подяки. 18 квітня частина (половина) коштів мені була повернута на картковий рахунок. Дякую! Хотілось би зрозуміти чому лише половина перерахованих коштів. Дякую за реагування.
Абанк
Підтримка Абанку 18 апреля 2024, 18:16
Добрий день! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу нашої професійної Служби безпеки. Сума, яка Вам повернулась на картковий рахунок — це кошти, які Банку вдалось самостійно повернути Вам. Для повернення повної суми радимо звернутися до правоохоронних органів. Наш Банк буде радий сприяти розслідуванню та надасть всю необхідно для вирішення цієї ситуації інформацію на офіційні запити поліції.

18 апреля 2024, 16:29
Странно что половина и второе странно , что вернули. Ну, а в основном тенденция в отзывах сохраняется — после множества отрицательных , вдруг положительный как ни в чем не бывало
Fantomas2020
Fantomas2020
18 апреля 2024, 17:01
У моей коллеги тоже взломали телеграмм (захотела проголосовать и перешла по ссылке). Около 20−00 с её номера приходит сообщение: «Привет. Хотела спросить, будет ли возможность переслать 15.800 до завтра? Завтра до 11 утра смогу вернуть всю сумму». Мне стало понятно, что сообщение не от неё (на следующий день она это подтвердила). Но нашёлся её доверчивый знакомый буратино, который перевёл всю сумму аферистам на карту monobanka. Всё это произошло ещё 14 марта, деньги буратине до сих пор не вернули. В истории, что банк возвращает деньги, добровольно перечисленные жертвой мошенникам, не верю
18 апреля 2024, 19:39
Та такого просто не может быть — в обычной жизни обращение в полицию и не факт, что примут. А если примут — совсем не факт, что найдут. Похоже пишут отзывы недоучки операторы из горячей линии и отделений для которых регламент и законы пустой звук

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке