Використання моїх персональних данних

Євген Мітт 17 апреля 2024, 14:18
Відмовився від послуг банку ще 9−10 років тому, також написав заяву на відкликання згоди на обробку власних персональних данних. Мені пообіцяли що обробка персональних данних буде зупинена, лише згідно законодавства їх зберігання 5 років. Але по факту дані зберігаються досі та передаються третім особам. Порушують законодавство
Абанк
Підтримка Абанку 17 апреля 2024, 17:10
Добрий день! В разі припинення співпраці, Банк зберігає дані за законодавством протягом 5 років. Після чого дані не використовуються Банком.
Ми сподіваємось, що Ваше рішення не кінцеве і Ви залишитесь нашим Клієнтом. Будемо раді продовжувати з Вами співпрацю 🍏💚

natashaGra
natashaGra
17 апреля 2024, 19:29
Вот тут интересно, т. е. по законодательству 5 лет данные хранятся, а по ответу и выше этого термина. Лучше напишите заявление в полицию и проконсультируйтесь с юристом
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
18 апреля 2024, 11:22
Как я понимаю они обязаны хранится 5 лет, а то что по истечению 5 лет их нужно удалить нигде не сказано, так что банк может их хранить на своё усмотрение. О обязательном хранений слышал и раньше от мфо или чего-то подобного

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Використання моїх персональних данних