Погрози від співробітників

Sasha301 15 апреля 2024, 18:31
Співробітники Абанку, телефонують з лівого номера +380633289896, і погрожують. На моє питання назвати свій посадовий номер, або іде ігнор, або ліплять що попало.
Представились як: Мілевська Ольга Григорівна, Осіпов Микола Іванович і сказали що їх керівник Гачок Олексій Олександрович.
Абанк
Підтримка Абанку 15 апреля 2024, 20:10
Доброго дня! В разі виникнення прострочки, Банк може телефонувати до Вас з метою донесення інформації по заборгованості та для пошуку шляхів вирішення Вашої ситуації. Вказаний Вами номер не належить нашому Банку.
Не коректне ставлення до Клієнтів з боку Співробітників при спілкуванні неприпустимі. Ми розглядаємо кожну ситуацію індивідуально і будемо раді розібратись у Вашій ситуації детальніше. Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні.
Минфин
Ответ администратора
20 апреля 2024, 9:41
Відгук не зарахований (на 20.04.2024).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.

15 апреля 2024, 18:50
Записывайте угрозы на диктофон и пишите заявление в полицию
15 апреля 2024, 22:00
Дуже зручно, коли представники банку телефонуют з лівих номерів, спілкуючись некоректно, погрожують, а в банку потім відповідають це не телефон банку. Я вам написав прізвища, зробіть перевірку.
16 апреля 2024, 10:01
Вряд-ли кто-то будет это проверять тем более в таком банке. Тут по отзывам неоднократно они и свои регламенты нарушали- так что лучше советуйтесь с юристом и пишите в полицию
16 апреля 2024, 10:24
Ваши співробітники телефонують і пишуть з лівих номерів і погрожують, ви говорите що це не ваш номер звідки тоді в цих людей банківськи документи з інформацією про мене? Наприклад банківська виписка. Тобто ви передали мої персональні данні третім особам?
16 апреля 2024, 10:28
Як Вам вище рекомендували, запишіть розмову тих, хто Вам телефонує, а потім можна до поліції звернутися та скаргу до нбу написати. Гадаю, після цього співробітники запрацюють відповідальніше.
16 апреля 2024, 13:20
Скарга до НБУ пишеться фізично, чи можна подати в електронному вигляді?
16 апреля 2024, 15:31
У них є розділ — звернення громадян. Можна туди написати у електронному вигляді
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
19 апреля 2024, 10:41
По договору они имеют право передавать третьим лицам
25 апреля 2024, 8:50
Это очень хорошо, но при общении с представителями банка они сказали что ничего никому не передавали, а мне присылают выписки по моему счету, с как бы номера который не пренадлежит банку.

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Погрози від співробітників