Додаток, а далі спам

RobinG 11 апреля 2024, 23:01
Відкрити карту АТБ? З телефону зайшов на сайт. Вирішив прочитати типовий договір, але сайт викинув на встановлення додатка. Ок, думаю, що при угоді нададуть договір почитати. Вводжу номер телефону, приходить смс. І далі згодні чи ні, немає ніякого типового договору почитати. Ну ні, так ні. Потім почитаю. Видаляю установку. Але потім на вайбер кожні 15 хвилин приходить повідомлення, що підпишіть договір, потім смс із тим самим текстом. Відправив їх у смс бан, наступного дня з різних номерів почав дзвонити робот із розповіддю, які вони хороші. І відписатися не можна. Загалом нуль із п’яти, за нав’язування.
Абанк
Підтримка Абанку 12 апреля 2024, 10:41
Добрий день! Нам дуже прикро, що у Вас склались саме такі враження про наш Банк. Хочемо наголосити, що ми відносимось відповідально до нашої роботи й з турботою до наших Клієнтів. Саме через це ми нагадуємо Клієнтам про не завершену операцію, так, як бачимо, що Ви не завершили відкриття карти, в якій були зацікавлені. З умовами наших карткових продуктів Ви завжди можете ознайомитись на нашому сайті або за посиланням https://a-bank.com.ua/cards/atb.

12 апреля 2024, 8:27
Это ты ещё в вкладку кредиты не заходил
12 апреля 2024, 9:47
Есть ещё прикол в приложении — если происходит какая-то смена в договоре, то в приложении об этом нет уведомлений. Как моей знакомой написала оператор — смотрите на сайте. Так же можно не только комиссию в 30 процентов дописать , а и ещё что-нибудь подобное, почти никто знать не будет. В других банках такие уведомления в приложении сразу есть. «Все «для удобства клиента и очень «клиентоориентованно»
12 апреля 2024, 10:58
А ссылка та на пустую страницу… Показательное отношение к клиенту, то ссылки на заголовок кидаете, теперь на пустую страницу
RobinG
RobinG
12 апреля 2024, 12:10
Ви самі відкрийте посилання, що надали: https://a-bank.com.ua/cards/atb. СТОРІНКА БІЛА, НА НЕЙ НІЧОГО НЕМАЄ!!!
14 апреля 2024, 9:43
Точка относится к предложению, а не ссылке

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43