Додаток А-Банк самий глючний серед мобільних додатків всіх банків разом взятих!

Artem2728 1 апреля 2024, 11:10
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 46
При використанні додатку в мобільному телефоні, в розділі А Бізнес, під час спроби вибрати своє підприємство — постійно змінюється відкрите вікно на — «ВІДКРИЙТЕ НОВИЙ РАХУНОК НА ФОП». Ця реклама не дає оперативно проводити розрахунки, бісить і з'їдає нервові клітини.
Мені довелося звертатися до відділення банку, щоб менеджер провів оплату з мого рахунку! Також менеджер повідомив — що краще користуватися стаціонарним комп’ютером.
Я зробив висновок — що краще користуватися послугами іншого банку.
Абанк
Підтримка Абанку 1 апреля 2024, 14:16
В першу чергу хочемо вибачитись за незручності, які Ви відчули під час користування нашим сервісом.
Наша команда вже працює над виправленням цієї складнощі.
Наразі рекомендуємо змінити браузер на Вашому пристрої на будь-який інший або здійснювати дані операції в Абізнес.
Ми врахували Ваше бажання та відключили відображення ФОП виключно для Вас. Ми завжди готові Вас слухати та вдосконалювати наші послуги для Вашого зручного користування будемо раді співпрацювати надалі.

1 апреля 2024, 13:45
Даже если вы такой же отзыв напишите в магазине приложений ничего не изменится. Никто ничего улучшать не будет
Artem2728
Artem2728
1 апреля 2024, 15:40
Банк дійсно оперативно надав мені потрібні консультації. Проблема з додатком, А Бізнес — вирішується шляхом переведення сторінки в браузері в «версію для ПК», тоді перестає перестрибувати сторінка на «ВІДКРИЙТЕ НОВИЙ РАХУНОК НА ФОП». Спеціаліст банку запевнив що над цією проблемою вже працюють фахівці, тому мою проблему вирішено. Фахівцям банку за оперативність 5 балів. Фахівцям мінфіну — 5+
1 апреля 2024, 20:05
Вы наверное один из немногих кому повезло решить проблему

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Додаток А-Банк самий глючний серед мобільних додатків всіх банків разом взятих!