Видають кредитні ліміти, навіть якщо їх це не просять

JustAClient 15 марта 2024, 20:55
Коли ставав клієнтом банку, анулював всі кредитні ліміти і попросив у банку поставити мені заборону на видачу будь-яких кредитних лімітів, мотивуючи це тим, що хочу використовувати власні кошти. Сьогодні без мого прохання/відома/заявки виставили мені кредитний ліміт у 5000 грн (самовільно). На опис даної ситуації, оператори сказали, що можуть виставляти ці ліміти «індивідуально», тобто самовільно. Єдине, про що завірили — це що «Ви отримаєте сповіщення про це». Як всі розуміють, сповіщення пропустити доволі просто, враховуючи їх кількість. Загалом, дана історія подібна на «нав'язування» боргу. Наразі, планую відмовлятись від даного банку і не рекомендую мати з ними справу, т.я. можете влізти в борг і не помітите цього.
Абанк
Підтримка Абанку 16 марта 2024, 12:46
При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в А-Банку, Клієнт надає згоду на те, що ознайомлений та погоджується з Умовами та правилами Банку. Відповідно до пункту: 1.3. Сторони домовилися, що Банк має право, на власний розсуд, переглядати ліміт до використання в межах суми Ліміту кредитування, що зазначена в Договорі. Інформація щодо зміни ліміту до використання (новий розмір ліміту та строки введення у дію) зазначаються Клієнту текстовим повідомленням в електронному вигляді на номер мобільного телефону Клієнта та/або дистанційними каналами обслуговування.:https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-341/?lang=uk.
Якщо Ви не плануєте користуватись кредитними послугами Банку Ви можете вимкнути функцію «Оформлення кредитів» в Застосунку Abank24. Меню «Налаштування профілю» — «Оформлення кредитів». В такому випадку кредитування в Банку буде недоступним.
Вибачте за будь-які негативні емоції, які викликала ця ситуація. Ми цінуємо Ваше розуміння і бажаємо продовжити співпрацювати в майбутньому.

SergeyNina
SergeyNina
15 марта 2024, 23:21
У всех банков тоже самое. Я четыре года назад установил кредитный лимит в Привате в 1000 гривен и в, а банке 1000 гривен и заблокировал их изменение через суппорт, но сейчас это невозможно уже технически. Да, если данные о доходах берутся из дии то кредитный лимит может меняться постоянно
JustAClient
JustAClient
18 марта 2024, 12:02
І в результаті прикриваються Умовами та Правилами надання банківських послуг, типу «Ви ж самі на це погодились, значить користуйтесь і терпіть, або не користуйтесь взагалі»… З Вашого коментаря зрозумів, що проблема в банківській системі, а не конкретному банку…

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Видають кредитні ліміти, навіть якщо їх це не просять