Вдячна банку за повернені кошти, які у мене виманили кібершахраї

IrynaKot999 13 марта 2024, 23:26
Я працюю у сфері електронних комунікацій. Тим не менше кілька днів тому зіштовхнулася із дуже неприємною ситуацією — постраждала від дій шахрая, який зламав акаунт моєї знайомої і від її імені звернувся з проханням позичити кошти. Усе виглядало настільки правдободібно, що критичне мислення вимкнулося і навіть на думку не прийшло, що це обман. Хоча про подібні випадки шахрайства я вже знала.

Опишу свою ситуацію в деталях. Моя знайома написала мені повідомлення у Facebook Messenger з проханням позичити їй кошти і до вказаного дня обіцяла повернути. Попросила надіслати на картку. При спробі надіслати кошти з Монобанку мені відобразилося ім'я та прізвище, яке не співпадало із ПІБ моєї знайомої.

Я перепитала, чи точно на цю картку треба надіслати кошти, адже у неї інше прізвище. Отримала відповідь, що так, саме на цю. Я переслала кошти. Сказала, що більше зможу надати під час зустрічі.

Коли я їй зателфонувала, виявилося, що її сторінку зламали і розсилають повідомлення з проханням надіслати кошти саме на цю картку. Це була картка А-банку. Звичайно, шахрай вже видалив повідомлення з номером картки, але ж я встигла зробити скрін і до того ж у мене була платіжна інструкція.

Це була субота — ні кіберполіція, ні банки у цей час вже не працюють. Проте є чат-боти. У цей же день я зробила все, що могла. Перше, що я зробила — написала заяву у поліцію. Друге — подала заявку у кіберполіцію. І третє — написала у чат-бот А-банку. Мені швидко відповіли, взяли всю необхідну інформацію і оформили заявку на шахрайство. Я поцікавилася, чи можу розраховувати на те, що мені повернуть кошти, які були перерховані неналежному одержувачу, який виявився шахраєм. Мені відповіли, що приймуть заходи згідно з внутрішніми інструкціями банку.

І хоча були люди, які запевняли, що реакції ніякої не буде.Тим більше я не є клієнткою А-банку. І 800 грн — це не та сума, заради якої хтось буде докладати зусиль, все ж я вірила, що зможу довести правду.

І буквально через три дні, у вівторок, мені зателефонували з А-банку і сказали, що повертають кошти, які у мене виманив шахрай.

Звичайно, такі випадки формують велику довіру до банку, вказують на небайдужість працівників і швидку реакцію на шахрайські дії.

Дуже дякую за швидку реакцію і за повернені кошти!
Абанк
Підтримка Абанку 14 марта 2024, 9:30
Дякуємо Вам за високу оцінку і відгук! Завжди раді допомогти! 🍏😊

14 марта 2024, 5:15
Опять брехливый отзыв, А банка о самом себе
16 марта 2024, 18:15
Тобто ви не вірите, що це зі мною сталося? Настільки все добре завершилося, що аж не віриться. Так, дійсно у поверненні коштів я завдячую саме банку, а не поліції. Поліція так швидко, на жаль, не спрацювала. Їхні процедури повільніші. Хоча вже знає, звідки здійснювалися шахрайські дії. На жаль, у нас є люди без принципів і цінностей, і вони мають бути покарані. А люди, які постраждали від дій шахраїв, повинні відчути, що справедливість існує, що правду можна довести. Особисто дякую банку за те, що вони виявилися на стороні правди і швидко зреагували. Розумію, що людям легше повірити у негатив, аніж в позитив. Якби ви прочитали якусь критику, то швидше за все б повірили. А тут реальна ситуація із успішним завершенням. Бажаю кожному з нас жити так, щоб люди довкола відчували, що правда існує і що свої права можна довести.
16 марта 2024, 18:58
«Тобто ви не вірите, що це зі мною сталося? «

Нет конечно же. Вранье откровенное
16 марта 2024, 19:55
Так ви не вірите, що така історія сталася чи не вірите, що банк повернув кошти, які виманив шахрай?

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Вдячна банку за повернені кошти, які у мене виманили кібершахраї