повернення коштів, від крадія

mcfinss 12 марта 2024, 22:25
десь, приблизно рік тому, 2023. я хотіла придбати товар через олх. знайшла людину, все з нею узгодили, перевела кошти, але після, мене заблокували та товар ніхто не відправив. я звернулась на гарячу лінію банку, з приводу викрадення моїх коштів. залишила заяву. сьогодні, нарешті, крадія було «покарано», та кошти, які я втратила, мені було повернуто. я дуже вдячна цьому банку за таку роботу, за те, що не залишили це питання десь у «степях», та навіть через рік після, виповнили свою роботу, та допомогли вирішити мою проблему.
Абанк
Підтримка Абанку 13 марта 2024, 9:27
Ми задоволені, що вирішили Ваше питання. Будьте обережніше 🍏

Lolik1837
Lolik1837
13 марта 2024, 5:23
Брехня, Причем брехня откровенная. Банки не занимаются разборками на торговых площадках и уж, тем более, не возвращают средства за торговые операции годичной давности на этих площадках.
Неужели Абанк не понимает, что такими фейковыми отзывами о самом себе он только, в глазах клиента, компрометирует себя и позорит?

Лучше бы банк рассказал, с какой стати он присвоил себе право отбирать 30% средств клиентов?
natashaGra
natashaGra
13 марта 2024, 19:26
Наверное вообще не понимает, что делает. Знакомый юрист читает отзывы про этот банк как сборник нелепостей

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / повернення коштів, від крадія