Допомога в нестандартних ситуаціях

karandeeva777 27 февраля 2024, 14:50
Місяць тому телефонним шахрая вдалося виманити в мене переказ коштів нібито на термінову медичну допомогу для побратима мого чоловіка. Я є клієнтом іншого банку, але Служба безпеки А-банку на моє звернення відреагувала дуже чітко і швидко. Мені важливо також було, щоб інші військові та їх родичі не «скинулися» на картку цієї нелюдини.
Дякую менеджерам, А банку -Івану, Оксані, Богдану, які приймали участь у моєму питанні; кошти повернули і мені вдалося задонатити їх в правильному напрямку.
після на 1,5 року тому назад, стала жертвою шахраїв.
При зверненні в свій банк, мені пояснили, що гроші перевели на карту А-банка.
Тому я звернулась в банк, мені детально розповіли, що треба зробити для повернення.
Я все зробила і навіть вже забула за ці гроші, тому що не мала ніякої надії, а тут на днях мені зателефонували з банку і повідомили, що мої гроши повернуть))))
Дякую за роботу і турботу, до всіх без винятку!!!
Абанк
Підтримка Абанку 27 февраля 2024, 15:11
Ми раді, що нам вдалося повернути Ваші кошти. Будьте обережніше 🍏

Lolik1837
Lolik1837
27 февраля 2024, 17:29
Абанк. Вы все дальше и дальше пробиваете дно в ваших брехливых отзывах самому себе.
Сейчас даже военных сюда приплели для популизма и в надежде , что вас не «затюкают»

Лучше расскажите как вы безо всяких причин просто отбираете у людей 30% их личных средств
natashaGra
natashaGra
27 февраля 2024, 19:37
Странный момент — во всех подобных 3х отзывах срок около 1.5 года назад. Второй момент — все пострадавшие не клиенты банка, которые почему-то решили срочно написать сюда. И третье- кроме как здесь банк нигде не возвращает деньги- всегда пишет пишет идите в полицию. Очередная сказка

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Допомога в нестандартних ситуаціях