Найгірше Обслуговування

OksanaIam 11 февраля 2024, 17:56
Доброго дня, хотіла написати відгук про працівника банку, яка працює на касі вул. Липнева. Не вихована, не привітна я підійшла до неї вона бавилась на телефоні обслужила мене через 5 хв ., і через свої великі червоні нігті зробила мені помилку в платежі. Беріть молодших на роботу. Дякую
Абанк
Підтримка Абанку 11 февраля 2024, 20:17
Доброго дня! Дякуємо за відвертий зворотний зв'язок про Ваш досвід обслуговування в нашому відділенні. Приносимо вибачення за будь-які непорозуміння та незручності, які Ви відчули під час візиту.
Ми дуже серйозно ставимось до якості обслуговування та підвищення рівня професіоналізму наших Співробітників. Тому кожен відгук та ситуація дуже важливі для нас. Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні для можливості детально розібратись у цій ситуації.

natashaGra
natashaGra
11 февраля 2024, 22:01
Был бы важен каждый отзыв, многое бы уже изменилось или не существовало в вашем банке. А пока что сами же лелеете свои проблемы и ничего не меняете
Іра Брус
Іра Брус
12 февраля 2024, 22:04
Згідна з вами потрібно робити якісь висновки, а не просто писати ми розберемось . Обслуговувалась в цьому відділенні не один раз (Львів Липнева) жіночка 45років світло волоса до чоловіків заігрує і обслуговує привітно, а до жінок кричить .

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5