Заблокували мої кошти і не дають вивести

stas343434 12 января 2024, 22:23
Ще 30го вересня я виводив кошти з криптобіржі через P2P. Через декілька хвилин я помітив, що карта заблокована. Співробітники усіх відділень банку в моєму місті не здатні допомогти і всі як один кажуть, що це не в їх компетентності. Переводять мене до служби безпеки банку, а та в свою чергу виходить зі мною на звязок раз на 5 робочих днів. Кожен раз вимагають новий скріншот і не можуть розібратися в очевидній ситуації. Це все тянеться від 30го жовтня, сьогодні 12 січня і досі заблокована сума в 45000грн. Прикро, що я маю стільки чекати, витрачати нервів та по колу кидати ті самі скріншоти, щоб просто отримати назад СВОЇ Ж кошти
Абанк
Підтримка Абанку 13 января 2024, 10:56
Добрий день! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Наші Спеціалісти детально інформують про які зарахування питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації. Перевіримо інформацію щодо Ваших звернень у відділення. Взяли Ваше питання на контроль та передали на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. За результатом наші Спеціалісти повідомлять Вас.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
12 января 2024, 23:26
Новый банк ищи
13 января 2024, 9:39
«Новый банк ищи»

В новом банке за крипту тоже заблокируют
13 января 2024, 9:41
« Це все тянеться від 30го жовтня»

По закону до 180 дней может тянуться. Так, что по срокам у вас все нормально. До 30 апреля, думаю, точно разберутся

«щоб просто отримати назад СВОЇ Ж кошти»

Скорее всего «своих средств» у вас станет на 30% меньше.

Перед тем как стать клиентом Абанка вы подписывали договор с банком, и по одному из пунктов этого договора Абанк, на свое усмотрение, имеет право конфисковывать у вас 30% ваших средств.

Ваш случай банк может посчитать подходящим под этот пункт о конфискации
Dmitrik7
Dmitrik7
13 января 2024, 14:29
Не нужно выводить по многу за один раз.
stas343434
stas343434
15 января 2024, 21:40
Розблокували, дякую, швидко. Варто було тут написати і підтримка не заставила себе довго чекати, це радує !

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Заблокували мої кошти і не дають вивести