А-банк

ns210468 21 ноября 2023, 12:05
20.10.23 звернулась до працівників А-банк про допомогу. Підписала і відправила платіжку, не вірно вказавши суму. Потрібно було скасувати даний платіж,і відправити нову платіжку. Допомогли оперативно., проконсультували швидко, професійно. Не одноразово зверталась за довідками про кредитну історію фірми. В новому інтерфейсі відсутня можливість самостійно проглянути видані транші, терміни погашення, відсотки. Працівники надають максимально швидко необхідну інформацію. Дякуємо
Абанк
Підтримка Абанку 21 ноября 2023, 15:54
Дякуємо Вам за відгук, дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Спеціалістів.
Ми не зупиняємося на досягнутому, тому постійно вдосконалюємо та розширюємо функції нашого сервісу Абізнес. Зробимо все можливе, щоб виправити Ваші зауваження якнайшвидше. 🍏

Lolik1837
Lolik1837
22 ноября 2023, 16:55

Вначале он блокирует счета своих клиентов, затем разрывает их обслуживание и отбирает эти 30% их личных средств.

Так что очень опасно открывать какие-либо депозиты в банке, получать там зарплаты и пенсии, держать личные средства- в любой момент, а банк может присвоить ваши деньги.

Вывод — в, А банке безопасно пользоваться только кредитными средствами из лимита самого банка.

Но деньги у клиента, который нарушил законодательство и правила, банк забирает СЕБЯ, а не отдает государству.

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8