Неймовірна людина!

Mariya11111 19 ноября 2023, 22:39
Маю неймовірне бажання написати відгук про керівника відділення номер 404 АБанку, яке знаходиться за адресою площа Дружби народів 1 в м. Кропивницькому. Ім'я її Чернявська Анна.
Вперше зустріла цю дівчину, коли вона працювала в касі, в маленькому відділенні. Ще тоді, вона вразила своєю здатністю «вирішувати» проблеми клієнта. Складалося таке враження, що для неї нема нічого неможливого. Завжди стримана, комунікабельна, спокійна, дуже професійна! Тільки завдяки їй, я навіть ні на хвилину не мала думки про інші банки …
Тому я зовсім не була здивована, коли Ганна стала керівником відділення. В наш час рідко зустрінеш керівництво, яке дійсно вміє в першу чергу оцінити тебе і як людину і як клієнта!
Остання подія мене взагалі вразила і змусила написати цей пост. Коли я в черговий раз звернулась по телефону зі своїми питаннями-проблемами, вона в черговий раз не відмовила і вирішила мої питання протягом години, але мене вразило не це, а те, що ця ЛЮДИНА знаходилась в цей час в лікарні, в палаті, годину, як вийшла з наркозу після операції (не знаю, чи можна таке писати- це зовсім особисте). Вона могла б мені не відповідати, щось написати, але я взнала це, вже після того, як вона вирішила всі мої питання. І це вже навіть не про допомогу! Це щось більше! Це магія, людяність, вміння зробити іншу людину щасливою! Зараз цього так бракує!
Я дуже прошу керівництво АБанку відмітити цю дівчину, і дати їй, будь ласка, відпустку, премію, або якийсь оплачений тур на відпочинок. Вона дійсно цього заслуговує, ЯК НІХТО!
ЛЮДИНА з великої букви
Недарма в перекладі з івриту Анна означає «милосердна», «миловидна», «благодійниця».
Щира- щира подяка!!!
Абанк
Підтримка Абанку 20 ноября 2023, 8:35
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поділитись Вашими враженнями! Нам дуже приємно.🍏😊

20 ноября 2023, 5:27
А что касается положительных отзывов об, А банке, то большинство из них откровенно фейковых.

В этом отзыве написали , что прям после операции клиенту помогали. Даю идею на следующий отзыв — одной рукой сотрудник, А банка тащит с поля боя раненного, а другой рукой держит телефон у уха и решает проблемы клиента
Mariya11111
Mariya11111
20 ноября 2023, 7:20
Так, як раз про вас таке і не напишеш!
20 ноября 2023, 9:59
Автор же написал «отделение 404»)
20 ноября 2023, 16:59
Все плюсы, А банка, если даже они и есть, перечеркиваются одним , но веским минусом — А банк , единственный крупный банк Украины, который присвоил себе функции суда и конфисковывает у своих клиентов 30% их личных средств.
Сперва он блокирует счета своих клиентов , потом разрывает их обслуживание и отбирает эти 30% их личных средств .

Так, что очень опасно открывать какие либо депозиты в, А банке, получать там зарплаты и пенсии , держать личные средства- в любой момент, А банк может присвоить ваши деньги.

Вывод — в, А банке безопасно пользоваться ТОЛЬКО кредитными средствами из лимита самого банк.

П. С. Но самое интересное, что деньги у клиента, который якобы нарушил законодательство и правила, банк забирает СЕБЕ, а не отдает государству
20 ноября 2023, 17:37
Именно так.