Додаткові продукти , які оформленні в АБанку

ab160381tog 8 августа 2023, 9:37
Довго роздумувала чи писати відгук. Але вирішила таки написати. Я з АБанком з 2012 року. Це найкращий банк, де все оперативно і швидко. Банк нанотехнологій. Ні з одним оформленим мною продуктів не було ніяких проблем. А це були і кредити і депозити і квитки і перекази. Служба підтримки завжди оперативно всі питання вирішує. В додатку зручно оформляти всі продукти. Співробітники найкращі. Але я б рекомендувала банку уважніше вибирати партнерів. Це стосується оформлення полюсів ОСАГО. Оформлюється поліс за дві секунди і з цим проблем немає. Але …коли я випадково подряпала автівку колеги, там ціна питання була до 10 тис грн. Оформивши оперативно європротокол, і все що вимагає страхова компанія, за 3 дні був огляд експерта. Страхова компанія Кредо. Я зіткнулась з хамським відношенням зі сторони страхової. Номера вказані операторами не відповідають, оператори хамлять, повідомити нічого не хочуть і так далі. Виплата прийшла насилу рівно на 3 місяць. А з колегою зіпсувані відносини через це все. До чого то я? Так до того, що моєму знайомому на 6 день прийшла виплата по європротоколу у вигляді 42 тис. грн. Цивілку я в банку після того не продовжила. Я пішла в ту страхову, де була виплата оперативно для мого знайомого. Хоча з 2012 року всі продукти я оформляла тільки в Абанку. Мені було дуже шкода, що ось такі партнери псують репутацію такого класного банку.
Абанк
Підтримка Абанку 8 августа 2023, 11:23
Доброго дня!
Раніше вже зв'язувались з Вами з приводу питання про страхову компанію.
Передали інформацію в страхову компанію для подальшого розгляду.
Дякуємо, що обираєте Абанк 🍏
Минфин
Ответ администратора
11 августа 2023, 16:30
Відгук не зарахований (на 10.08.2023).

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Додаткові продукти , які оформленні в АБанку