Списання коштів 19.0523

Iren SIM 21 июня 2023, 22:14
Заявка № 1457116! 19.05 ввечері, було списано з мого рахунку суму у розмірі -7343.04 грн через Aliexpress. Я звернулася до банку наступного дня, коли побачила, що дана сума списана. Крім цього, було ще три спроби зняти кошти, але на щастя, грошей було недостатньо. Жодних пітверджень про дозвіл транзакції я не тримувала. Крім цього в той день я не проводила жодних платіжних операцій та не користувалася банкінгом взагалі, тобто моєї провини в цьому немає. Написала заяву в поліцію, було зафіксовано крадіжку і банк повинен був повернути викрадені кошти, адже він винен у тому що мої кошти були вкрадено через Aliexpress і вони пішли у невідомому напрямку закордон). Чат підтримка відповідає стандартизованими листами що компенсація неможлива. Причин не вказує. Як діяти далі? Я ж не єдина, у кого так банк викрадав кошти.
Абанк
Підтримка Абанку 22 июня 2023, 15:46
Доброго дня!
Нам дуже прикро, Ви потрапили в дану ситуацію.
Ми перевірили інформацію щодо описаної ситуації. У разі якщо операція підтверджена за допомогою 3D Secure, оскаржити таку операцію, з боку платіжної системи, можливість відсутня.
3D Secure – це додатковий метод ідентифікації клієнта для онлайн-транзакцій за картками. Дане підтвердження надходить виключно у застосунок клієнта, тому ми завжди рекомендуємо в жодному разі не передавати інформацію за карткою та доступ в застосунок третім особам.
Додатково ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до Служби підтримки на коректність консультації.
Сподіваємось на вирішення Вашого питання з боку правоохоронних органів, оскільки в даному випадку поверненням коштів займається поліція. Наш Банк буде сприяти розслідуванню та надасть всі необхідні дані за офіційним запитом.

22 июня 2023, 0:53
Если шарите в английском хорошо то можете написать в суппорт алиэкспресс, если попадётся компетентный человек он найдёт заказ оплаченный вашей картой и закроет его и деньги вам вернутся через месяц. По вашему отзыву понятно что вы не знакомы с алиэкспресс на продвинутой уровне так что вы сделать это врят ли сможете. Да, оплаты на Алиэкспресс у меня практически все идут без 3ds и кто шарит тот может провести любую оплату без 3ds на любую сумму. Да, увы виноваты частично и вы так как не установили интернет лимит в одни доллар и не запретили оплаты без 3ds в приложении, а банк. Да, если CVV код не «перебирался» а был введён сразу верный и оплата прошла возврат денег может затянуться и быть не в вашу пользу
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
28 июня 2023, 12:37
А как можно запретить оплату без 3ds, что-то не встречал такого
22 июня 2023, 21:10
Если у вас была оплата на Алиэкспресс и она подтверждена 3Ds то вы не сможете оспорить транзакцию никак. Увы, для такой транзакции с подтверждением мошенники должны были иметь вашу сим карту, ваш пин код для входа в приложение. Имхо кто-то очень близкий кто знает пин код от вашей карты взял ваш смартфон и оплатил покупку и подтвердил оплату в вашем приложении.
22 июня 2023, 22:08
Якби я почувала свою провину — я б не писала цей відгук. Я взагалі нічого не знаю про цю транзакцію. Банк послав мене і взагалі не пояснив що це було і як це трапилося! Банк не намагався відкликати цей платіж! Жодна допомога не була надана! Я живу сама і ніхто не має моїх даних окрім мене і банку! Банк викрав мої кошти! Я прекрасно знаю, що це вони злили мої дані!
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
23 июня 2023, 9:18
Ми провели детальну перевірку вказаної Вами операції та надали всю наявну інформацію щодо її підтвердження. Нам дуже прикро, але оскаржити таку операцію, з боку платіжної системи, можливість відсутня.
22 июня 2023, 22:10
Ви крадії грошей громадян України! Ненадійний банк! Ви не намагалися мені допомогти! Ви збрехали що я підтвердила транзакцію, що я отримала смс! Я нічого не-знайшла ні в телефоні, ні в додатку! Ви видаляєте негативні відгуки про вас!!!

Курс валют в Абанке

USD 39.3 40