Блокування карти коли заманеться

velvetto 12 апреля 2023, 20:33
В грудні минулого року раптом банк заблокував мою карту, лише коли я передзвонив в суппорт мені сказали, що з картою бло проведено нібито підозрілу транзакцію, при цьому зв’язатися зі мною для чекінгу банк не пробував. Оскільки я часто здійснюю оплату з цієї карти, я поцікавився, в чому власне ознаки цієї; підозрілої транзакції'. Відповіді я не отримав, замість цього співробітник почав мене допитувати, чи я довіряю отримувачу коштів, на що він отримав заслужену відповідь, що це-не його справа кому я плачу свої гроші і чи довіряю чи ні. На цьому карту було розблоковано, але сьогодні, через ЧОТИРИ МІСЯЦІ, ситуація повторилася, і карту знову заблокували через ту саму транзакцію! На моє запитання, в чому справа, я знову отримав тку саму відповідь про підозрілу транзакцію, на питання, чому їх знову пробило на блокування через 4 місяці, я почув лише глухе бурчання. Тупий банк зі старим ПЗ і не менш тупим клоунським суппортом. Закриваю свою депозити і шукаю нормальний банк, чого і іншим бажаю.
абанк
Підтримка àбанку 13 апреля 2023, 11:56
Доброго дня! Розуміємо, що додаткове підтвердження операції може спричинити деякі незручності. Ми завжди намагаємось зробити наш сервіс максимально камфорним та зручним для користування. У цьому випадку додаткове підтвердження створено лише для того, щоб зберегти Ваші кошти в безпеці, якщо Ваша картка або Ваш фінансовий номер телефону будуть втрачені (вкрадені). При дзвінку наш Співробітник переконається, що номер знаходиться у Вас та кошти використовує власник. У разі виявлення шахрайських дій у нас буде можливість зберегти суму на карті та не допустити шахрайства. Дякуємо за прийнятий дзвінок, раді, що змогли Вам допомогти!

12 апреля 2023, 21:40
«Закриваю свою депозити і шукаю нормальний банк, чого і іншим бажаю.»

Как вариант, можешь ничего лучшего и не найти…

От добра добра не ищут…
SergeyNina
SergeyNina
13 апреля 2023, 6:43
Попроси банк сказать в какой транзакции именно проблема. Подозрительной транзакцией может быть оплата в магазине который имеет неверно настроенный терминал или фоп из чёрного списка
16 апреля 2023, 9:03
Так автор и так знает какая транзакция проблемная, но его мозга не хватает понять что банк тем самым проверяет безопасность.
16 апреля 2023, 9:05
Автору на заметку — ну вы в след банке, хотя бы может головой начнете думать когда вам так же заблокируют карты после того как вы начнете херню отвечать сотрудникам и выедиватся по телефону) согласно правил банка, все банки имеет права остановить транзакции в целях безопастности для уточнения обстоятельств касаемо перевода и хотите вы или нет этого, не вам это решать
16 апреля 2023, 11:39
Другой вариант, переходите на крипту.

Курс валют в абанке

USD 41 41.6

Курс валют в абанке

USD 41 41.6
Главная / Банки Украины 🏦 / абанк 💰 / Отзывы о абанке 📝 / Блокування карти коли заманеться