Неповага до клієнтів

Віктор Демченко 7 апреля 2023, 16:10
Нікому НЕ рекомендую а-банк. Застосунок глючний і зневажливе відношення до клієнтів (маніпулятивні кількамісячні обіцянки, які банк не збирається виконувати), минулого року закрив усі рахунки в а-банку. Пару місяців назад, в розрахунку що банк покращив відношення до клієнтів відкрив знову картку, але я помилився. а-Банк і застосунок, якими були поганими такими і залишилися. Шкодую, що своїх дітей після 14 років привів у цей а-банк, вони за відсутності досвіду з іншими банками, до цього часу терплять а-банк. Неадекватнісь а-банку виведе з рівноваги навіть спокійних людей, закрив рахунок знову.
Абанк
Підтримка Абанку 7 апреля 2023, 19:12
Доброго дня!
Ми не зупиняємося на досягнутому, тому постійно вдосконалюємо та розширюємо функції нашого застосунку ABank24.
На жаль, 03.04.2023 в нас виникла технічна складність зі входом у застосунок. Повірте для нас це також критично, оскільки ми розуміли, що могли підвести наших клієнтів. Перепрошуємо, якщо через це у Вас виникли незручності. Наразі застосунок працює стабільно.
Стосовно надання кредитування, рішення приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Інформація постійно аналізується та згодом ліміт може бути надано, про що Вам повідомили.
Нам дуже прикро, що Ви все ж таки прийняли рішення про закриття рахунків в нашому Банку.
Минфин
Ответ администратора
9 апреля 2023, 15:38
Відгук зарахований (на 09.04.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку

Віктор Демченко
Віктор Демченко
10 апреля 2023, 16:27
Це цинічно звучить від співробітника А-Банку, особливо відносно індивідуального підходу до встановлення кредитного ліміту для клієнта.

Після мого запиту на встановлення ліміту на 30тисяч грн. прийшло два повідомлення від безвідповідальних співробітників з А-Банку.

В виписці по картці Зелена від А-Банк.
Перше повідомлення. «„Ваш кредитний ліміт 0 грн.“»

Відразу, через кілька секунд, друге повідомлення.
«„Потрібні кошти? Скористайтеся кредитом Швидка готівка на суму 40 тисяч грн.“»
У мене є скріншот з застосунку А-Банк.

А-банк навмисно відмовляє у встановленні кредитного ліміту, щоб нав’язати іншу послугу, під дуже високі відсотки.

Це маніпуляція і шахрайство. НБУ потрібно звернути увагу на діяльність А-Банку.

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8