Банк заблокував мої рахунки

Мария Васильева 5 апреля 2023, 16:43
Доброго дня!

Це більше загальний відгук, але пишу його про А-банк, тому що на даний час питання не вирішене з цим банком.
Я мешкаю на окупованій території в Херсонській області. Ще в лютому ПриватБанк розірвав зі мною угоду та закрив мої рахунки. Більше місяця я спілкувалася з ПриватБанком, щоб отримати залишок своїх коштів на рахунок А-Банку. Клієнтом А-банку я вже рік. За рік у мене було близько 6 надходження на карту: три надходження зі своєї карти Приват ще рік тому кожне близько 1500грн., одне надходження у лютому 1500грн. надіслала сестра, у березні зі свого рахунку Ощадбанка я перевела 1600грн. та останнє надходження — це залишок моїх коштів з ПриватБанку, там вже коштів побільше — накопичені пенсії по втраті годувальника, соц.виплати та допомога ООН. І як тільки зайшли останні кошти, А-Банк заблокував мої рахунки з вимогою надати відомості про надходження. Я надала пояснення на електронну пошту. За тиждень отримала відповідь, як і ПриватБанк, А-банк розриває зі мною відносини згідно 1ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму
та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», я для них ризиковий Клієнт. Тепер питання: де є підстава відмивання коштів? Це мені знову переводити кошти до іншого банку. А де гарантія, що наступний банк мені їх не заблокує?
Так в мене і немає більше рахунків в банках. До кого тепер звертатися, я вже не розумію.
Я знаходжусь на окупованій території. Відкрити віртуальні картки в інших банках я не можу, немає зв’язку для отримання підтвердження смс та дзвінка, або через Дію. Авторизація в Дії тільки через банк, і так по колу.

Що за ставлення банків до людей, що знаходяться в окупації?
Абанк
5 апреля 2023, 18:00
Доброго дня! Нам дуже шкода, що Ви опинились в такій ситуації. Банк з повагою відноситься до кожного клієнта і прикладає максимум зусиль для обсуговування клієнтів, які опинились на тамчасово окупованих територіях. У Вашому випадку Банк діяв згідно зі згідно зі ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
На адресу Вашої електронної пошти було відправлено повідомлення з інформацією і причинами розірвання відносин 04.04.2023. Просимо надати відповідь на даний лист і кошти будуть перераховані на карту іншого банку протягом 5-ти робочих днів після отримання заяви.

11 апреля 2023, 15:11
А що робить, коли більше немає рахунків в інших банках???
11 апреля 2023, 15:32
Доброго дня! Так, я отримала листа від Банку. Знову мені треба написати заяву на переказ коштів до іншого Банку. Рахунку в іншому Банку я не маю. Відкрити онлайн віртуальний рахунок, також я не можу. Тому що банки запитають підтвердження через Дію. В Дію також зайти не можу, бо Дія просить підтвердження BankID. Я знаходжусь на окупованій території Херсонської області, зв’язку також не маю. Замкнуте коло! Фахівці банку в чаті казали, що можу надати рахунок іншої людини. В заяві я написала рахунок сестри, але банк відповів, що не можна. Як бути ? Як мені отримати свої кошти? І це максимум Ваших зусиль для обслуговування людей на окупованій території???

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Банк заблокував мої рахунки