Складність отримання валютного депозиту

Нажаль, зіткнувся з проблемою під час планування отримання доларового депозиту. Накопичилась велика сума, і зрозуміло, що в такому випадку є необхідність робити попереднє замовлення готівки.

Нажаль, банк відмовляється приймати замовлення, і рекомендує їздити та перевіряти наявність готівки аргументуючи тим, що зараз воєнний стан.

Це дуже сумно, адже мова йде про ІФ область, а не зону біля лінії фронту — тому сприймаю це як слабкий аргумент, мета якого оправдати те, що банк не підготувався, хоча часу було вдосталь.

Найголовніша проблема — що я знаходжусь в 30 км від найближчого відділення А-банку, і коли відкривав депозит, спеціалісти відділення мене запевняли, що інкасація і замовлення працюють справно. Тепер же банк не хоче піти на зустріч, і вимагає від мене невизначену кількість разів їздити по 2 години до+з відділення перевіряючи, чи є готівкова валюта для виконання банківських зобов’язань.

Мені здається, банк міг би краще скерувати логістикою, щоб запобігти такому поганому досвіду клієнтів. Сподіваюсь, за тиждень ситуація покращиться. Але на зараз — такий відгук
Абанк
Підтримка Абанку 3 марта 2023, 15:06
Доброго дня! Банк виконує повністю свої зобов'язання перед нашими Клієнтами щодо виплати вкладів. В нашому застосунку АБанк24 Ви маєте можливість провести виплату коштів за терміном отримання вкладу на картку у відповідній вкладу валюті.
Вже зараз ми поступово відкриваємо можливість замовлення валюти для наших Клієнтів і така можливість є у більшості міст, де є наші відділення.
За наявності валюти в касі, Ви можете зняти з картки валюту в рамках лімітів НБУ до 100 000 грн. в еквіваленті.
Дякуємо за прийнятий дзвінок. Сподіваємось, що зазначена ситуація не вплине на нашу з Вами співпрацю.

3 марта 2023, 15:30
Доповнюю відгук: зі мною зв’язалися представники банку та запевнили, що необхідна сума у зазначеному відділенні буде. Вдячний, що звернули увагу на цей відгук. Доповню коментар у наступну п’ятницю, вже після проведення операції
zig4free
zig4free
3 марта 2023, 15:36
За день забрать выплату неполучиться из-за ограничений НБУ, придется покататься.
SergeyNina
SergeyNina
6 марта 2023, 0:20
Если выше 100к гривен в валютном экв. то придётся кататься. В Киеве легко заказывается через суппорт любая сумма на отделение.
24 апреля 2023, 15:51
Добрий день, трошки з запізненням — але хотів подякувати службі підтримки. Проблему вирішили, валюту тоді зміг успішно зняти

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Складність отримання валютного депозиту