Жахливе відношення до співробітників

FinikInna97 17 декабря 2022, 15:39
Працювала в, а банку оператором кол центра. Робота віддалена. Керівництво дозволяє грубити і навіть обізвати. Коли почали вимикати світло керівництво порадило, якщо хочете працювати, купіть генератор (покупка дуже дорога, мені не по карману) або переїзджайте кудись де є світло. Після того як я сказала що не маю такої можливості відношення ще погіршилося. Тепер погрожували звільнити. Написала заяву на звільнення за згодою сторін, а в трудовій написали за власним бажанням. Трудову ще кілька днів просила щоб віддали (просто ніхто не виходив на зв’язок).Не виплатили зароблених за останні дні грошей і відпустку яку я не потратила виплатили лише частину. До речі, у відпустку відпускають лише коли на лінії мало дзвінків (тобто примусово відправляють), коли мені потрібно то можна лише з кимось помінятися змінами, на закону відпустку можна не розраховувати. Постійно викликали у вихідні дні працювати. На тривогу не пускають, говорять ніхто не знає де зараз безпечно, але я все одно спускалась у підвал. Заставили вчити російську мову, я нею не розмовляю тому можу в деяких словах ставити, наприклад, наголос неправильно. За 12 годин робочого дня можна відійти лише по графіку, тобто 4 рази (2 рази по 30 хвилин і 2 рази по 10 хвилин). Навіть до туалету можна відійти лише по графіку. Не раджу працювати в, а банку. Я написала дуже коротко, це лише маленька честинка того через що мені прийшлося пройти!

17 декабря 2022, 20:17
Что-то отзыв слишком жирный, у меня аж сало начало по монитору стекать
SergeyNina
SergeyNina
17 декабря 2022, 23:58
Так во всех банках, бывает ещё хуже. Генератор не поможет если интернета нет при отключениях электричества
18 декабря 2022, 10:12
Чтобы сидеть на линии достаточно смартфона + пару запасных повербанков — хватит чтобы неделю сидеть без света (у меня дома 2 повербанка есть хватает без проблемы 2-3 дня сидеть без света — на 3 смартфона — можно сходить подзарядить их сумермаркете) — про генератор — это сказки для детей… мобильная сеть более менее продолжает работать.

Отзыв — это нытье обиженки, которая сама обосралась и решила всех *** …
KotletaDollarov
KotletaDollarov
18 декабря 2022, 12:52
Не стоит равнять свои доходы, позволяющие крутить одновремнно пару десятков долларных депозитов «с доходностью 8%» и зп оператора кал-центра в 13−17к грн брутто (взял с воркюа оператора ощада)
2 повербанка это пол ее зарплаты и которые ноут продержат день и еще заряжаться полсуток будут
18 декабря 2022, 16:21
Ну продолжаем риторику — то на генератор не хватает — то уже на повербанки денег нет.

Не обязательно повербанк для ноута покупать — для фунцкий оператора хватить и дешманского смартфона — ноутбук уж занадто при такой ситуации!
Да и про пол зарлпты на 2 повербанка вы загнули — можно и 1го повербанка хватит — нормальный стоит 2 тыс грн — хватит на 3−4 дня чтобы быть непрерывно на связи, а купить 2ой чтобы иметь возможность быть на связи при полном остутвие свата— ну дело такое. А свет так или иначе появлаеться и зарядить можно сразу и повербанки и смартфон.

Есть парода людей которые ищут решения, а вот автор из породы которая только ищет проблемы…
18 декабря 2022, 16:31
П.c. лучше остаться без работы чем потратить пол зарплаты и иметь возможность продолжать работать в такое сложное время… человек разумный емае…

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Жахливе відношення до співробітників