Заблокировали карту с суммой в 100.000

fordfloxx 29 ноября 2022, 13:42
Доброго дня, в мене велика проблема з вашим банком. Я займаюся продажу речей в інстаграмі, в п’ятницю клієнт мені переслав передоплату у суммі 16.400 грн. Я замовив всі речі, все ок. Через пару годин, чи деякий час у клієнта вкрали гроші з карти, 80.000 грн. Вона пішла, подала заяву до поліції, що так і так, пропали кошти. Мою карту заблокували, хоча я взагалі не маю ніякої причетності до цієї ситуації. Кожен день я звоню на гарячу лінію, мене кормлять обіцянками, вам наберуть завтра і тп. Люди відправляють передоплату на мою заблоковану карту, робота стоїть, я нічого не можу замовити. По факту, я взагалі ліва людина, яка не стосується цієї ситуації. Вкрали у них кошти, то й що, я тут до чого? Я кожен день допомагаю ЗСУ, роблю все те, щоб наша країна перемогла, щоб не гинули люди, а тут така проблема, що ваш банк залишив мене без роботи. Що ви зможете відповісти на це? Телефонувати на гарячу лінію немає сенсу. Я хочу, щоб моя проблема дійшла до вищого керівництва.

UPD: В понеділок сказали, що 100% зателефонує служба безпеки о 6 годині вечора. Ніхто так і не подзвонив. Звоню сьогодні 29 листопада — мене посилаюсь и кажуть чекати 7 днів вже, а не неділю. Що це у вас за обслуговування? Поверніть мені мої 100.000, які у мене зараз на карті та йдіть подалі від простих людей, які хоть якось підіймають економіку країни.
Абанк
Підтримка Абанку 29 ноября 2022, 16:31
Доброго дня!
У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на Вашу картку.
Для зняття обмеження необхідно надати підтверджуючі документи на зарахування.
Наші фахівці зв'язувалися з Вами декілька разів, попередньо ми з Вами оговорили про варіанти вирішення питання. Сьогодні ми зв'язалися ще раз та погодили з Вами рішення питання, на разі питання знаходиться на контролі, за результатом ми повідомимо Вам.

Lolik1837
Lolik1837
29 ноября 2022, 13:55
Ну тут дело в том, что надо брать под контроль таких торгашей как вы. Даже если бы и не произошло бы этой истории с кражей денег у клиента, таких как вы расплодилось тысячи и тысячи, большинство налогов не платит. Рано или поздно вы привлекли бы внимание и вас все равно бы заблокировали
Majezty
Majezty
29 ноября 2022, 14:17
Тут погоджуюсь, швидше за все історія транзакцій свідчить про отримання регулярного доходу. Це може потребувати додаткового часу на перевірку.
SergeyNina
SergeyNina
30 ноября 2022, 0:13
Вероятнее всего взлом карты вашего клиента может быть не сильно связан с блокировкой вашей карты. Если вашего у вашего клиента украли деньги с его карты то вашу карту могут блокировать или вообще закрыть/принудительный перевыпуск карты по соображениям безопасности. Возможно просто сработал лимит и вам нужно просто подтвердить ваши продажи и все. Это минимум неделя или даже две. Возможно полиция или банк вашего клиента у которого украли деньги неправильно оформил заявку о воровстве и вас блокнули на срок расследования.
Jokets
Jokets
30 ноября 2022, 12:52
Ну и правильно что в блоке. Если вы хотите продавать товар то пожалуйста делайте ФОП и работайте легально.

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Заблокировали карту с суммой в 100.000