Банк, який кидає клієнтів на гроші

NX200 25 ноября 2022, 17:32
Продав свої старі колеса через ОЛХ і гроші мені перерахували на карту зелену А-банку. Через якийсь час карту і гроші мені заблокували для уточнення надходження грошей. Коли я запитав, яка причина цієї перевірки, то «онлайн-консультат» Неоніла внятної причини так і не сказала. Єдиний варіант, який мені вона запропонувала — це попросити, від відправника грошей, квитанцію. У відділенні банку, мені повідомили, що платник подав на мене скаргу. При чому, все про що ми з ним домовились, я виконав і ніхто ніяких притензій не мав. Потисли руки і розійшлись. Зв’язатись з ним в мене так і не вдалось. Відповідно, банк прийняв рішення розірвати зі мною трудові відносини і списати з мене 6000 грн (30%) з залишку на карті, посилаючись на пункут 3.3.20. А те, що ніяких доказів скарги і те, що я шось там порушив мені банк не надав. Мені виглядає це вигаданою причиною. Залишок грошей я перекинути на іншу карту теж не можу. Дуже «класний» спосіб заробітку. Банк не рекомендую. Закрив свою карту, дружини і всім своїм знайомим розказую про дану подію.
Абанк
Підтримка Абанку 25 ноября 2022, 18:15
Доброго дня!
У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на Вашу картку.
Ми не отримали від Вас жодних підтверджень, тому Банком було прийнято рішення про припинення ділових відносин з Вами, згідно з Умовами та Правилами Банку:
3.3.20. У разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, стягувати комісію за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі після погашення усіх кредитних зобов'язань.

SergeyNina
SergeyNina
26 ноября 2022, 0:26
Покупатель колёс мошенник. Вероятнее всего он воспользовался одноразовым номером телефона и возможно он сотрудник, а банка. Такой развод был на криптобиржах. Фактически вы ничего не можете сделать так как связаться с покупателем невозможно. Сочувствую вам.
Lolik1837
Lolik1837
26 ноября 2022, 10:15
Блин. мне эта история лишний раз подтверждает мнение, что для всех этих «левых» операций с продажами на ОЛХ , Алиэкспресс и пр. надо иметь отдельную карту с нулевым балансом , причем в банке где у вас нет больше никаких карт, кредитов , зарплат, пенсий и т. д. Что бы если и заблокировали карту, то только со средствами от этой одной операции
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
26 ноября 2022, 14:35
Банк нетерпимо відноситься до шахрайства та перевіряє детально усі сигнали по платежах. Радимо мати підтвердження зарахувань коштів, коли Банк проводить перевірку платежів.
NX200
NX200
28 ноября 2022, 9:25
По-перше мені жодного доказу якихось скарг ніхто не надавав, по-друге, в Україні діє ПРЕЗУМПЦІЯ НЕВИНУВАТОСТІ і, якщо на мене все-таки була скарга за шахрайство, тоді це той, хто залишав скаргу має доказати, що я його обманув, а не я маю щось там доказувати. Якщо банк нетерпимо ставиться до шахрайства, то хай розбирається в ситуації до кінця, а не надає шаблонні відповідді.
natashaGra
natashaGra
27 ноября 2022, 19:28
Это не первый случай, просто банк костный и немного тупой. Он уже так многим в сотрудничестве отказал, ну нравится ему терять клиентов. Поверьте скоро и рейтинг от всего этого просядет

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Банк, який кидає клієнтів на гроші