Кредитне обслуговування під час воєнного стану ЖАХЛИВЕ!!!

yu85 16 ноября 2022, 13:49
Цей банк не рекомендую!!! В зв’язку з воєнним станом можливість закривати щомісячний платіж важка, звертався про можливість пониження щомісячного платежу відмовили ((але якщо заплатити на 1−2 дня пізніше дзвонять постійно з якимись дивними «погрозами». Банк не для людей!!!
Абанк
Підтримка Абанку 16 ноября 2022, 14:49
Доброго дня! Банк розуміє ситуацію, що склалася, і не нараховує пені та штрафи за несвоєчасне внесення платежів, однак обов'язковий платіж за кредитом необхідно вносити згідно з графіком. Звертаємо Вашу увагу, що нарахування відсотків за кредитом відбувається у стандартному режимі, тим самим за відсутності погашення сума Вашої заборгованості збільшується і платежі будуть накопичуватися.
Просимо погашати обов'язкові платежі для зменшення суми боргу та підтримки економіки нашої країни. В разі виникнення прострочки, Банк може телефонувати до Вас з метою донесення інформації по заборгованості та для пошуку шляхів вирішення Вашої ситуації. Рішення про надання реструктуризації боргу Банк приймає самостійно для кожного Клієнта. Ми будемо раді розібратись у Вашій ситуації детальніше. Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні.

yu85
yu85
16 ноября 2022, 15:46
Яку ж ви підтримуєте економіку?! Я не відмовлявся та не відмовляюся вносити обов’язкові платежі по кредиту, але коли ви їх списуєте, що місяця, то сума залишається таж сама (((а підчас моїх звернень банк не пропонує якихось вирішень (((тільки наголошував на штрафах і тд (((Зараз важкі часи як для працівників так і для роботодавців, тому хотілося б щоб банк хоч би трішки йшов на зустріч клієнтам під час даного часу ((

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Кредитне обслуговування під час воєнного стану ЖАХЛИВЕ!!!